"Aladyn" - Disney pokazał nowy zwiastun filmu na podstawie kultowej bajki. Will Smith zagra Dżina

Disney sukcesywnie przerabia swoje animowane klasyki na filmy aktorskie. W tym miesiącu do kin trafi nowy "Dumbo", a do sieci właśnie trafił pierwszy zwiastun "Aladyna". W tym filmie ukochanego przez wszystkie dzieci Dżina gra Will Smith.
Zobacz wideo

Will Smith i Walt Disney Studios pochwalili się właśnie pierwszym zwiastunem do najnowszej wersji "Aladyna". To właśnie Smithowi przypadła rola przyciągająca najwięcej uwagi - nie ma co ukrywać, jako dzieci wszyscy kochaliśmy niebieskiego Dżina najbardziej. Nie tylko za magiczne moce, ale i trafiające do dzieciaków poczucie humoru. Jak Smith wypadł w tej roli? Możecie przekonać się sami:

 

Disney pokazał także oficjalny plakat promujący film:

"Aladyn" - co wiemy?

Premierę nowego "Aladyna" zapowiedziano na maj tego roku - w USA odbędzie się 24, na polską datę jeszcze chwilę musimy poczekać. Reżyserem najnowszego filmu Disneya jest Guy Ritchie - człowiek, który stworzył doceniane przez publiczność filmy o Sherlocku Holmsie z Robertem Downey'em Jr w roli głównej, czy naprawdę wciągający obraz "Król Artur" z Charliem Hunanem w roli głównej.

Kto jest w obsadzie nowego "Aladyna"? Poza Williem SMithem, który jak wiemy został Dżinem, wystąpili także Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari oraz Polak Kamil Lemieszewski.

Ostatni klaps na planie padł w styczniu tego roku - ekipa pracowała w Anglii i na pustyni w Jordanii.

Bajka o Aladynie dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: