"Całe szczęście" zobaczyło po pierwszym weekendzie w kinach już ponad 200 tys. widzów!

Nowa komedia "Całe szczęście" zgromadziła w kinach już 200 tysięcy widzów. Film w reżyserii Tomasza Koneckiego został dobrze przyjęty przed widzów i krytyków. Dziś prezentujemy specjalny materiał, w którym filmowa Marta Potocka (w tej roli Roma Gąsiorowska) motywuje do treningów - "Całe szczęście jestem FIT".
Zobacz wideo

– Staram się, aby każdy mój film był wyjątkowy. Dla mnie to bardzo ważne, aby opowiadać nowe historie, a nie powielać schematy. W scenariuszu do filmu „Całe szczęście” najbardziej spodobało mi się połączenie wątku komediowego i melodramatycznego. W tym, jak ciekawie splatają się te wątki, dostrzegłem szansę na pokazanie czegoś więcej niż zabawnej historii. Widzowie znajdą tu zarówno sceny, w których będą się wzruszać, jak i momenty, które sprawią, że będą się głośno śmiać. – mówi o „Całym szczęściu” reżyser Tomasz Konecki.

 

 
 „Całe szczęście” to opowieść o spotkaniu dwójki ludzi z zupełnie różnych światów. Co stanie się, gdy w spokojnym i uporządkowanym życiu Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie pojawi  pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska)? Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?


Recenzenci zgodnie podkreślają, że Tomasz Konecki po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych specjalistów od komedii. Podkreślają też talent scenarzystów: Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”).

"Całe szczęście" to dla mnie filmowe zaskoczenie. Spodziewałem się niestrawnej komedii romantycznej, a tymczasem dostałem zabawny i uroczy film o sile miłości.[telemagazyn.pl]
"Całe szczęście" jest właśnie takim mile zaskakującym dziełem, które bez skrępowania i konsekwencji można śmiało każdemu polecić. [interia.pl]
 Tę komedię romantyczną warto zobaczyć, historia trzyma się kupy, a aktorzy "dali radę". To taki film, który - jeśli ma kogoś rozczarować - to tylko "pozytywnie". [gazeta.pl] 


Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię - Joanna Macha, za montaż - Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”). Zdjęcia do filmu realizowane były głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. w Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów. Autorem zdjęć jest Tomasz Madejski.

Więcej o: