"Avengers: Koniec gry" - jest nowy trailer z Brie Larson jako Kapitan Marvel

"Avengers: Koniec gry" to bardzo wyczekiwany przez fanów Marvela film. Właśnie pojawił się w sieci "świeżutki" oficjalny trailer. Wreszcie widzimy Brie Larson jako Kapitan Marvel.
Zobacz wideo

W zwiastunie wreszcie pojawia się Kapitan Marvel, która - zdaniem niektórych fanów - została specjalnie wymazana z poprzedniej wersji trailera, który zapowiadał "Avengers: Koniec gry".

Avengers: Koniec gry - zobacz nowy trailer. Jest Brie Larson jako Kapitan Marvel!

Akcja "Avengers: Koniec gry" ma być kontynuacją dramatycznych wydarzeń z finału "Avengers: Wojna bez granic". Po uśmierceniu połowy żywych istot we wszystkich galaktykach, pozostali przy życiu superbohaterowie próbują się przygotować do walki z Thanosem.

W zwiastunie widzimy zarówno sceny z poprzednich filmów, jak i z najnowszej części, w której poznamy zakończenie historii, którą filmowcy opowiadają nam od ponad 10 lat. 

 

Na ekranie zobaczymy aktorów dobrze znanych z poprzednich filmów spod znaku Marvela. Wystąpią m.in. Chris Hemsworth (Thor), Brie Larson (Kapitan Marvel), Scarlett Johansson (Czarna wdowa) czy Chris Evans (Kapitan Ameryka). 

Pojawił się również nowy plakat zapowiadający "Avengers: Koniec gry":

Avengers: Koniec gry - plakatAvengers: Koniec gry - plakat materiały promocyjne

 "Avengers: Koniec gry" pojawi się w kinach 25 kwietnia. Reżyserują bracia Russo.

Więcej o: