"Underdog" podbił kina w Polsce. Zobaczyło go 900 tys. widzów

Pierwszy polski film o MMA - "Underdog" jest hitem kinowym w Polsce. Do początku marca obejrzało go ponad 900 tys. widzów.

Film opowiada historię Borysa „Kosy” Kosińskiego (Eryka Lubosa). Jest on u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Mamed Khalidov opowiadał o filmie:

Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę. Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść

"Underdog" swoim otwarciem pobił kilka rekordów i pokazał, że na długo zapisze się w pamięci widzów. Z sumą 285 285 widzów znalazł się na czele box office’u w weekend otwarcia w styczniu. Do początku marca film zobaczyło ponad 900 tys. widzów. Bardzo dobre wyniki filmu spowodowały, że historia "Underdoga" będzie kontynuowana.

Więcej o: