Ponad 2,3 mln widzów obejrzało "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"

Do pierwszego weekendu marca przebój kinowy "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" obejrzało już 2,32 mln widzów. Film wchodzi w ten weekend do kin w Europie Zachodniej u Ameryce Płn.

25 stycznia na ekrany polskich kin wszedł "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Pokazuje dalsze losy bohaterów tak dobrze znanych z "Kogla Mogla" i "Galimatiasu" czyli Kasi Solskiej i rodziny Wolańskich. Minęło 30 lat, a w ich życiu dużo się pozmieniało. Jak dużo się zmieniło, przekonało się na własne oczy ponad milion widzów.

Wynik 2,3 mln widzów pozwali filmowi zająć pierwszą pozycję w tegorocznym box office i miejsce w TOP 10 polskich filmów i TOP 5 polskich komedii z najlepszą frekwencją kinową po 2002 roku. Producenci idą za ciosem i 15 marca komedia Kordiana Piwowarskiego wejdzie do kin za granicą.

Trzecią część kultowej serii polskich komedii będą mogli oglądać widzowie w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgi, Holandii, Islandii, Niemczech,  Austrii, Szwecji, Norwegii, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii i Luksemburgu. Zagranicznym dystrybutorem filmu jest Magnetes LTD.

Więcej o: