Cykl Kino Konesera w kinach Helios

W poniedziałek 25 marca odbędzie się spotkaniem z Tomaszem Raczkiem połączone z seansem filmu "Złodziejaszki" w warszawskim kino Helios w Blue City. To kolejna część cyklu Kino Konesera.

Kino Konesera to pokazy kina niezależnego, filmów wybitnych reżyserów i produkcji nagradzanych na międzynarodowych festiwalach. W poniedziałek, 25 marca o godz. 18:30 będzie można obejrzeć uhonorowanego Cezarem, Złotą Palmą na festiwalu w Cannes oraz nominacją do Oscara poruszający dramat "Złodziejaszki" Hirokazu Koreedy.

Film opowiada historię kilkupokoleniowej rodziny utrzymującej się z prac dorywczych i drobnych kradzieży. Ich życie zmienia się wraz z przyjęciem pod dach bezdomnej dziewczynki i ujawnieniem głęboko skrywanych rodzinnych sekretów. Seans będzie połączony ze spotkaniem z Tomaszem Raczkiem, wybitnym krytykiem filmowym i ambasadorem cyklu Kino Konesera. Po seansie odbędzie się dyskusja z udziałem widzów.

Projekcje w ramach cyklu Kino Konesera odbywają się w sieci kin Helios kilka razy w miesiącu. Bilety można kupić na stronie Heliosa i w kasach kina.

Więcej o: