Dziś udostępniony zostanie pierwszy zwiastun "Jokera". W roli głównej zobaczymy Joaquina Phoenixa

"Joker" to film na który czekają fani DC Universe. Warner Bros w końcu zdecydowało się na osobną produkcję poświęconą najbardziej znanemu przestępcy z uniwersum. Producenci udostępnili właśnie pierwszy plakat promujący film. Dziś ma zostać przedstawiony także pierwszy, krótki zwiastun Jokera.
Zobacz wideo

"Joker" ma opowiadać historię jednego z najbardziej popularnych w historii komiksu czarnego charakteru. W filmie znajdzie się miejsce na przedstawienie początków bohatera, który dopiero zaczyna stawać się przestępcą: Arthur Fleck wraca do Gotham, by zaopiekować się swoją chorą matką, a pogrążone w chaosiemiasto zaczyna coraz silniej na niego oddziaływać. W produkcji zapowiedziana jest także przemiana psychologiczna Jokera, który coraz bardziej traci kontrolę nad własnym zachowaniem.

"Joker" z DC Universe doczekał się swojego filmu. Wkrótce pierwszy zwiastun

W roli głównej zobaczymy tym razem Joaquina Phoenixa znanego z filmów "Gladiator", "Osada", "Ona", "Spacer po linie" czy "Nigdy cię tu nie było". Wcześniej Jokera grali m.in. Jack Nicholson czy Heath Ledger. W najnowszym filmie, którego premiera zaplanowana jest na 4 października tego roku, zagrają także: Robert de Niro, Zazie Beets, Frances Conroy, Shea Whigham czy Douglas Hodge. Reżyser Todd Phillips udostępnił na swoim profilu społecznościowym pierwszy plakat, który zapowiada promocję całego filmu. Wcześniej opublikował także kilka zdjęć z planu Jokera. Dziś ma także pojawić się pierwszy, krótki zwiastun.

 
Więcej o: