Tomasz Kot ma zagrać u boku Angeliny Jolie. Polski aktor szykuje się do roli w produkcji Marvela

- Tomasz Kot będzie miał szansę zagrać w filmie z Angeliną Jolie. Aktorzy mogą spotkać się na planie produkcji "The Eternals" wyprodukowanej przez Marvela - podaje Super Express.
Zobacz wideo

Kariera Tomasza Kota zaczyna nabierać rozpędu także poza granicami Polski. Po świetnie przyjętej "Zimnej wojnie" zarówno Kot, jak i Joanna Kulig, mają szanse spróbować swoich sił w branży filmowej z Hollywood.

Tomasz Kot i Angelina Jolie mogą wystąpić w filmie "The Eternals" produkcji Marvela

Według informacji podawanych przez Super Express Tomasz Kot dołączy do jednej z produkcji Marvela. Polski aktor ma zagrać ważną, drugoplanową rolę w filmie "The Eternals". Niedawno potwierdzono, że główną rolę w filmie zagra Angelina Jolie. Jeśli doniesienie się potwierdzą, to Tomasz Kot zostanie drugim polskim aktorem, który zagra u boku gwiazdy. Wcześniej z Angeliną Jolie miał szansę współpracować Daniel Olbrychski w filmie "Salt".

Ponadto Tomasz Kot wystąpi w filmie "Warning", który będzie miał swoją premierę w 2020 roku. W produkcji tej, poza Polakiem, wystąpią także syn Arnolda Schwarzeneggera - Patrick Schwarzenegger oraz Annabelle Wallis.

"The Eternals" ma opowiadać historię niemal nieśmiertelnych istot żyjących na Ziemi. Reżyserią filmu zajmie się Chloe Zhao. Według "Hollywood Reporter" film ma być częściowo oparty na historii romansu Ikarisa i Sersi: mężczyzny obdarzonego kosmiczną mocą i superbohaterki, która o wiele lepiej odnajduje się w relacjach ze zwykłymi ludźmi. Prezes Marvel Studios Kevin Feige przyznał również, że zastanawiają się nad prowadzeniem w historii wątków kilku bohaterów, tak jak miało to miejsce w "Strażnikach Galaktyki".

Więcej o: