Tomasz Kot ma zagrać u boku Angeliny Jolie. Polski aktor szykuje się do roli w produkcji Marvela

- Tomasz Kot będzie miał szansę zagrać w filmie z Angeliną Jolie. Aktorzy mogą spotkać się na planie produkcji "The Eternals" wyprodukowanej przez Marvela - podaje Super Express.
Zobacz wideo

Kariera Tomasza Kota zaczyna nabierać rozpędu także poza granicami Polski. Po świetnie przyjętej "Zimnej wojnie" zarówno Kot, jak i Joanna Kulig, mają szanse spróbować swoich sił w branży filmowej z Hollywood.

Tomasz Kot i Angelina Jolie mogą wystąpić w filmie "The Eternals" produkcji Marvela

Według informacji podawanych przez Super Express Tomasz Kot dołączy do jednej z produkcji Marvela. Polski aktor ma zagrać ważną, drugoplanową rolę w filmie "The Eternals". Niedawno potwierdzono, że główną rolę w filmie zagra Angelina Jolie. Jeśli doniesienie się potwierdzą, to Tomasz Kot zostanie drugim polskim aktorem, który zagra u boku gwiazdy. Wcześniej z Angeliną Jolie miał szansę współpracować Daniel Olbrychski w filmie "Salt".

Ponadto Tomasz Kot wystąpi w filmie "Warning", który będzie miał swoją premierę w 2020 roku. W produkcji tej, poza Polakiem, wystąpią także syn Arnolda Schwarzeneggera - Patrick Schwarzenegger oraz Annabelle Wallis.

"The Eternals" ma opowiadać historię niemal nieśmiertelnych istot żyjących na Ziemi. Reżyserią filmu zajmie się Chloe Zhao. Według "Hollywood Reporter" film ma być częściowo oparty na historii romansu Ikarisa i Sersi: mężczyzny obdarzonego kosmiczną mocą i superbohaterki, która o wiele lepiej odnajduje się w relacjach ze zwykłymi ludźmi. Prezes Marvel Studios Kevin Feige przyznał również, że zastanawiają się nad prowadzeniem w historii wątków kilku bohaterów, tak jak miało to miejsce w "Strażnikach Galaktyki".

Więcej o:
Komentarze (84)
Tomasz Kot zagra w filmie z Angeliną Jolie! Polski aktor szykuje się do roli w produkcji Marvela
Zaloguj się
 • gosiakotowska

  Oceniono 31 razy 23

  Jak to ,,Daniel Olbrychski miał szansę współpracować z Angeliną Jolie''.Przecież zagrał.

 • mcguirre

  Oceniono 20 razy 16

  Będzie grać kota Angeliny ? :) Pardon, panie Tomku, to tylko żart. Powodzenia.

 • khi

  Oceniono 22 razy 12

  "...ważną, drugoplanową rolę" - ten jeden przecinek podważa sens całego zdania i niweczy wysiłki niejakiego NPK, żeby dowieść, jaką karierę robi Tomasz Kot. Oczywiście NPK nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Gdyby napisał bez przecinka - "ważną drugoplanową rolę", to podkreśliłby słowo "ważną"; ponieważ jednak napisał z przecinkiem, to (nieświadomie) nacisk położył na słowie "drugoplanową".

 • darektal

  Oceniono 12 razy 8

  jest duzy wybór aktorow, nawet do drugoplanowej roli potrzebny sa fachowcy, przestancie krytykowac z zazdrosc, gratulacje dla Pana Kota, swietny aktor

 • morenowa38

  Oceniono 15 razy 7

  Kretyński tytuł zaproponowaliście dla tego "niusa". Tomasz Kot jest o wiele lepszym aktorem niż pani Angelina Jolie. To pani Jolie zagrać może u boku pana Kota.

 • ukos

  Oceniono 6 razy 4

  To będzie film o Kot-mitach i na nich oparty.

 • niezalany

  Oceniono 3 razy 3

  brawo tomek!
  ważne że do celu... trzymajmy kciuki!

 • byann

  Oceniono 2 razy 2

  Angelina Jolie przy Olbrychskim jest jak małe dziecko i dosłownie i w przenośni. I jako aktorka. Jakby chciał, to by ją skłonił do zrzucenia ubrań bez słów. Ale ma klasę. Nie jest starym capem jak Kondrat czy Tajner i inne obleśne dziadki.
  Że Olbrychski dostał szansę do zagrania u jej boku to niedorzeczne. On zagrał u boku nie takiej gwiazdeczki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX