"Avengers: Koniec gry" z rekordem w przedsprzedaży biletów

"Avengers: Koniec gry" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów w 2019 roku. Wczoraj w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się przedsprzedaż biletów, którą już teraz można określić jako rekordową.

"Avengers: Koniec gry" będzie miał swoją polską premierę już niedługo, bo 25 kwietnia. Jak się okazuje jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku - widzowie chcący kupić wejściówki do kin w przedsprzedaży doprowadzili do padnięcia serwerów stron zajmujących się sprzedażą biletów! Ponadto na "Avengers: Koniec gry" sprzedano już trzy razy więcej biletów, niż na poprzedni film z serii - "Avengers: Wojna bez granic".

"Avengers: Koniec gry" - serwery nie wytrzymały zainteresowania widzów. Rekord przedsprzedaży!

Przedsprzedażą biletów na film zajęła się między innymi strona Fandango. Zainteresowanie widzów było jednak tak duże, że konieczne było oczekiwanie na przekierowanie na dalsze strony. Nowy film o Avengersach pobił już poprzedni rekord przedsprzedaży, który należał do filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy": na dodatek udało się to zrobić w zaledwie sześć godzin od rozpoczęcia przedsprzedaży.Kolejny serwis, na którym dostępne były bilety - AMC, nie był przygotowany na tak duże zainteresowanie klientów: serwery strony zawieszały się i przestawały działać.Według Fandango pierwsza piątka filmów z największą liczbą biletów kupionych przez widzów w przedsprzedaży wygląda następująco:

 • 1.„Avengers: Koniec gry”
 • 2.„Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”
 • 3.„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”
 • 4.„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”
 • 5.„Avengers: Wojna bez granic”
Więcej o:
Komentarze (5)
"Avengers: Koniec gry" z rekordem w przedsprzedaży biletów
Zaloguj się
 • raknawspak

  Oceniono 2 razy 0

  Koniec gry, hahahahaha... W Disney Polska muszą pracować wybitni analfabeci longwistyczni

 • yslsl

  Oceniono 4 razy -4

  Mam nadzieje ze w koncu sie skonczy ten rak superbohaterski. Wszystko na jedno kopyto i przez to porzadnego sf fantasy brakuje. Za duzo tych filmow. A i tak tylko Watchmen byl dobry.

 • masakramasakra

  Oceniono 8 razy -4

  Widziałem już ten film...niezły jest ale bez sensu że na końcu Thanos zostaje Avengersem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX