Nowa zapowiedź filmu "Avengers: Koniec gry" - widzowie sugerują śmierć kolejnej postaci

Marvel udostępnił nowy spot telewizyjny promujący film "Avengers: Koniec gry". Według widzów zdradzono w nim, który z bohaterów zginie podczas walki.
Zobacz wideo

Promocja filmu z serii Marvel Cinematic Universe już się rozpoczęła, mimo początkowej niechęci reżyserów co do publikowania zwiastunów produkcji. Do tej pory przedstawiono plakaty promujące film, trzy zwiastuny oraz teaser. Dwa dni temu na oficjalnej stronie Marvel Entertainment na YouTube opublikowano spot telewizyjny filmu "Avengers: Endgame".

Nowy spot "Avengers: Koniec gry" - widzowie dopatrzyli się śmierci kolejnego bohatera

W ostatnim filmie "Avengers: Wojna bez granic" zmarli m.in. Shuri, Maria Hill czy Nick Fury. Widzowie odkryli, że z najnowszej zapowiedzi może wynikać, że do grona osób, które nie przeżyły w starciu z Szalonym Tytanem, dołączy też doktor Erik Selvig (którego gra aktor Stellan Skarsgard). Bohater ten w poprzednich filmach pomagał Thorowi w walce ze złem, jednak w "Avengersach" Lokiemu udało się go zmanipulować.

 

Materiał trwa zaledwie minutę, jednak na jego podstawie można wywnioskować też inne wątki, które zostaną poruszone w najnowszym filmie. Ocalali superbohaterowie mają plan, by dotrzeć do Thanosa - nie wiadomo jednak, czy będzie to podyktowane zemstą czy próbą odwrócenia skutków poprzedniej walki. Czarna Wdowa z kolei uda się do Japonii, gdzie będzie musiała znaleźć Clinta. Zaskoczeniem jest także to, że w spocie zasugerowana zostaje przyjaźń między Nebulą a Rocketem.

Więcej o: