Once upon a time in Hollywood. Rafał Zawierucha gra u Tarantino. Rola większa czy mała, to duży sukces

Polski aktor w filmie Quentina Tarantino - to naprawdę duży sukces. Czyżby jednak sceny, w których zagrał Rafał Zawierucha, miały zostać wycięte z ostatecznej wersji "Once upon a time in Hollywood"? Mamy nadzieję, że nie.
Zobacz wideo

Rafał Zawierucha został obsadzony w najnowszej produkcji Tarantino w roli Romana Polańskiego. Pojawiają się informacje, że sceny z jego udziałem nie stanowią istotnej części scenariusza i w związku z tym jest możliwe, że w trakcie montażu zostaną usunięte.

Rafał Zawierucha zagrał u Tarantino

Sam aktor ani nie potwierdza tych informacji, ani nie zaprzecza. Jeśli jednak rola Zawieruchy nie jest duża, ba! - nawet gdyby został wycięty, to musimy przyznać, że praca na planie u Tarantino to duża nobilitacja i szansa na kolejne ciekawe angaże.

Wcześniej mówiło się o tym, że Roman Polański i jego żona Sharon Tate odgrywają istotną rolę w historii, którą zobaczymy na ekranie. Tate, którą gra Margot Robbie, była w zaawansowanej ciąży, gdy została zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona. To właśnie zbrodnie dokonane przez jego zwolenników mają być osią filmu.

Główne role w "Once upon a time in Hollywood" grają Brad Pitt i Leonardo Di Caprio, którzy wcielają się w serialowego gwiazdora westernów i kaskadera. Na razie mogliśmy ich zobaczyć na plakatach promujących tytuł.

 

Czyżby słowa Grażyny Torbickiej, prowadzącej galę wręczenia Orłów, miały okazać się prorocze? - Wytnie czy nie wytnie? - pytała kilkanaście dni temu Zawieruchę o losy jego filmowej postaci, gdy ten pojawił się na scenie. Wtedy też aktor nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Trzymamy jednak kciuki za karierę Zawieruchy.

Światowa premiera "Once upon a time in Hollywood" jest zaplanowana na maj, w Polsce film będzie można oglądać w kinach od 9 sierpnia. 

Więcej o:
Komentarze (67)
Once upon a time in Hollywood. Rafał Zawierucha gra u Tarantino. Rola większa czy mała, to duży sukces
Zaloguj się
 • ps11111ps

  Oceniono 55 razy 41

  W filmie o Polańskim nie będzie Polańskiego? To moze to jednak nie jest film o Polanskim jak to wszedzie trąbiono tylko o Charlie Mansonie i jego bandzie?

 • qqben

  Oceniono 30 razy 26

  Rafał, za 30 lat będziesz wklejony w edycję specjalną, kolekcjonerską wersję reżyserską. Nie przejmuj się.

 • byann

  Oceniono 35 razy 23

  Po waszych wcześniejszych artykułach sądziłem, że ma jakąś główną rolę.
  Ale z was naciągacze.

 • dziuraweportki

  Oceniono 19 razy 17

  Mnie bardziej interesuje, co grafik zrobił z lewą nogą tej blondynki z plakatu ?

 • sector23

  Oceniono 23 razy 15

  A może po prostu, materiał filmowy z polskim aktorem gdzies sie zwyczajnie zawieruszył?

 • niezalany

  Oceniono 16 razy 12

  to dość powszechne... kiedyś chyba szyc tak samo 'zagrał" w holywoodzkim filmie, nie?
  ale nie ma się co zżymać, chłopak dostał szlif, ma już z pewnością agenta w LA, i w zależności od tego jak wypadł na zdjęciach, możliwość zagrania czegoś w niedalekiej przyszłości... warto było! i zawierucha doskonale to wie...

 • osterloff

  Oceniono 12 razy 10

  szkoda by było, to naprawdę niezły aktor;

 • wynanc2

  Oceniono 20 razy 10

  Lubicie jak komus coś sie nie uda, prawda? Macie wtedy satysfakcję- co prawda ja jestem nikim, ale temu Zawierusze, tez się nie udało. Tacy są Polacy.

 • AreQ

  Oceniono 7 razy 5

  O!Jak premiera w maju a polskich kinach w sierpniu,to coś koło końcówki czerwca będzie już w sieci całkiem przyzwoita kopia:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX