Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Netfliksa

Netflix właśnie ogłosił, że Joanna Kulig została obsadzona w jego najnowszej produkcji - "The Eddy". Serial będzie telewizyjnym debiutem nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle'a.
Zobacz wideo

Netflix zapowiedział, że Joanna Kulig zostanie gwiazdą jego najnowszego serialu "The Eddy". Aktorka wcieli się w Maję.

Joanna Kulig w serialu Netfliksa

Joanna Kulig, po sukcesie "Zimnej wojny", nie może narzekać na brak propozycji filmowych za granicą. Aktorka nie tak dawno uhonorowana Europejską Nagrodą Filmową zagra w najnowszym serialu Netfliksa "The Eddy" bohaterkę o imieniu Maja.

To kobieta, która ma niezwykły głos i pięknie śpiewa, ale zmaga się też z alkoholizmem.

Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

"The Eddy" ma być muzycznym dramatem, którego akcja została osadzona w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Losy bohaterów będą związane z jednym z tamtejszych klubów. Opowieść skupi się przede wszystkim na właścicielu lokalu, członkach grającego tam zespołu i samym Paryżu. Tam też kręcone będą zdjęcia.

U boku Joanny Kulig zobaczymy Andre Hollanda, który zagra jazzowego pianistę Elliota Udo. Serial będzie liczyć osiem odcinków i będzie dostępny wyłącznie na platformie Netflix.

Joannę Kulig już niedługo będziemy mogli podziwiać w serialowym dramacie "Hanna", który wyprodukował z kolei Amazon. Tam wciela się w postać matki głównej bohaterki. 

Więcej o: