"Żmijowisko". Paweł Domagała wystąpi w roli głównej w nowym serialu na podstawie kryminału Chmielarza

Aktor Paweł Domagała wcieli się w Arka, ojca zaginionej Ady, w serialu "Żmijowisko" na podstawie poczytnego kryminału Wojciecha Chmielarza. Prace na planie najnowszej produkcji Canal Plus już ruszyły.
Zobacz wideo

Canal Plus ogłosiło pierwszego członka obsady swojego najnowszego serialu "Żmijowisko". W roli głównej wystąpi znany i lubiany przez publiczność Paweł Domagała.

Domagała z główną rolą w "Żmijowisku"

"Żmijowisko" będzie adaptacją kryminału Wojciecha Chmielarza. Historia dotyczy grupy młodych przyjaciół z uniwersyteckich lat. Znajomi wybierają się większą grupą na wspólne wakacje w miejscowości Żmijowisko. Chcą razem odreagować stres związany z życiem w dużym ruchliwym mieście, w ruch wchodzi dużo alkoholu, a nawet narkotyki.

 

W trakcie jednej z mocno zakrapianych imprez dochodzi do fatalnego w skutkach sporu. Wśród przyjaciół ożywają zadawnione pretensje i spory, które zostawiły niezagojone rany. Bez śladu znika 15-letnia córka jednego z obecnych na wczasach małżeństw, Ada. Dziewczyna jakby rozpłynęła się w powietrzu.

Rok później jej ojciec, Arek, wraca do Żmijowiska, by podjąć dramatyczną próbę odnalezienia swojej córki. Okazuje się, że nie wraca na miejsce sam.

Prace na planie serialu już ruszyły, scenariusz powstał we współpracy z autorem powieści. Data premiery jeszcze nie jest znana.

Paweł Domagała ostatnimi czasy zaskarbił sobie serca fanów także swoją muzyką - jego piosenka "Weź nie pytaj" była prawdziwym przebojem ubiegłorocznych wakacji.

Paweł Domagała urodził się w 1984 roku we Wrocławiu. W 2007 roku został absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, znany jest głównie z ról komediowych i telewizyjnych. Tylko w ubiegłym roku roku widzowie mogli go oglądać w roli głównej w filmie "Serce nie sługa", który zebrał widownię liczącą sobie ponad pół miliona osób w kilka tygodni po premierze.

Książki Wojciecha Chmielarza dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: