"Gra o Tron" - zapowiedź ostatniego sezonu serialu. Co czeka nas w finałowych odcinkach?

Gra o tron. W kwietniu widzowie będą mogli zobaczyć finałowy, ósmy sezon "Gry o tron". Do tej pory pojawiło się kilka zapowiedzi i materiałów promocyjnych, które mają podgrzać atmosferę przed premierą serialu. Jak zapowiada się ostatni sezon Gry o tron?
Zobacz wideo

Kilka dni temu stacja HBO zaprezentowała kolejną zapowiedź serialu. Tym razem trailer zatytułowany jest "Aftermatth" co znaczy "pokłosie". Pokazuje Winterfell (siedzibę rodu Starków) po starciu: widzimy porzuconą broń, ciała ofiar, opuszczone i zniszczone budynki przykryte śniegiem. Na końcu pojawia się też miecz należący do Jona Snowa, Długi Pazur. Dodatkowo opublikowano plakat, na którym ciała bohaterów układają się w formę przypominającą Żelazny Tron.

 

"Gra o Tron" - zapowiedzi ósmego sezonu serialu

Z wcześniejszych zapowiedzi wiadomo m.in. że może dołączyć do zjednoczenia bohaterów, którzy razem będą chcieli walczyć z Nocnym Królem. Dojdzie także do bitwy między ludźmi a Białymi Wędrowcami. Z wywiadów aktorów wiadomo także, że siostry Arya i Sansa Stark połączą siły i najprawdopodobniej razem staną do walki. Na podstawie informacji użytkowników Reddita, którzy dotarli do nagrania zdradzającego fabułę pierwszego odcinka wiemy, że Jon ma przedstawić swojej rodzinie Sansę. Widzowie mają zobaczyć pierwsze stracie z Nocnym Królem już w pierwszym odcinku. 

Ósmy sezon "Gry o tron" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Wszystkie informacje dotyczące serialu są pilnie strzeżone przez produkcję, która stworzyła kilka alternatywnych wersji finału, kazała aktorom posługiwać się specjalnym kodem oraz znalazła sposób na szpiegowanie planu produkcji, wykorzystując „zabójcę dronów”.

 

Pierwszy odcinek serialu będzie miał premierę 15 kwietnia na platformie HBO GO oraz w telewizji HBO. Finałowy sezon ma sześć odcinków, każdy z nich liczy około 90 minut.

Książki z serii "Pieśń Lodu i Ognia" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: