"Wiedźmin". Ekipa Netfliksa pracuje w Polsce. Są fanowskie zdjęcia i nagrania z planu. Są Triss i Maciej Musiał

"Wiedźmin" w produkcji Netfliksa wzbudza duże zainteresowanie fanów - do tego stopnia, że kto może, zjawia się w miejscu pracy ekipy filmowej, a potem dzieli się swoimi fotograficznymi i filmowymi łupami z innymi zainteresowanymi. Tak też się stało w Polsce - na krótkim nagraniu możemy podziwiać aktorkę Annę Shaffer, która wciela się w Triss Merigold.
Zobacz wideo

"Wiedźmin" ma pojawić się na Netfliksie jeszcze w tym roku, na razie jednak filmowcy ciągle kręcą zdjęcia do serialu. Ekipa kilka dni temu przyleciała do Polski i pracuje na zamku Ogrodzieniec w Małopolsce. Użytkownik portalu Reddit Eryk0201 zjawił się na miejscu i trochę pośledził wydarzenia na planie filmowym.

Nagranie z planu "Wiedźmina" w Polsce

Na krótkim nagraniu z zamku Ogrodzieniec możemy zobaczyć, jak wygląda filmowa Triss Merigold, w którą wcieliła się Anna Shaffer.

Aktorka pojawia się u boku partnerki z planu, MyAnny Buring, która gra inną czarodziejkę - Tissaję de Vries. Razem sobie spacerują, co z oddali wyglądało tak:

Skądinąd możemy przypuszczać, że Ogrodzieniec nie "gra" siedziby szkoleniowej wiedźminów Kaer Morhen, a raczej akademię czarodziejek, co może sugerować z kolei zdjęcie członków ekipy odzianych w długie szaty (musimy przyznać, że ta reklamówka wygląda w zestawieniu z kostiumami rozbrajająco):

Na zdjęcia fanów załapał się także Maciej Musiał, który wcieli się w sir Laszlo - tutaj w swoim szlacheckim stroju rozmawia przez komórkę - rozbrajające:

Jak widać przed fanami "Wiedźmina" dużo się nie ukryje. 

Więcej o: