"Toy Story 4" - jest nowy zwiastun. Dla bohaterów podróż życia, dla widzów pożegnanie z Chudym i Buzzem

"Toy Story 4" jest ostatnim filmem z serii. Chudy, Buzz Astral i reszta bohaterów, których znamy od prawie 25 lat, pożegnają się z widzami wielką wyprawą. Jest nowy zwiastun produkcji.

Głosów głównym bohaterom w angielskiej wersji językowej po raz kolejny udzielą Tom Hanks, Tim Allen, Michael Keaton, Joan Cusack, Kristen Schaal oraz Bonnie Hunt.

 

"Toy Story 4" - jest nowy zwiastun. O czym będzie film?

Akcja kolejnej części "Toy Story" będzie koncentrowała się oczywiście na kowboju Chudym i jego przygodach. Tym razem szeryf będzie mieszkał w pokoju dziewczynki o imieniu Bonnie.

Chudy zawsze wiedział, że jego priorytetem jest opieka nad "jego" dzieckiem, niezależnie od tego, czy jest nim Andy czy Bonnie. Pewnego dnia w pokoju dziewczynki pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, a niedługo potem okaże się, że Chudego czeka wyprawa ze starymi i nowymi przyjaciółmi. Podczas tej "podróży życia" Chudy przekona się, jak wielki może być świat dla zabawki.

Czwarta część animacji ma być pożegnaniem z Chudym, Buzzem Astralem i ich przyjaciółmi. Reżyserem "Toy Story 4" jest Josh Cooley. Premierę filmu zaplanowano na 9 sierpnia.

Seria "Toy Story" to jedna z najbardziej popularnych animacji wyprodukowanych przez studio Pixar. Pierwsza część miała premierę w 1995 roku, została nominowana do trzech Oscarów i zarobiła na świecie ponad 370 mln dolarów. Kolejne odsłony można było oglądać w kinach w 1999 i 2010 roku.

Więcej o: