"Rambo 5: Ostatnia krew". Sylvester Stallone pokazuje zdjęcia i zapowiada "rozpoczęcie polowania"

Sylvester Stallone po raz piąty pojawi się na ekranie jako Rambo. Film "Rambo: Ostatnia krew", którego premiera jest zapowiadana na wrzesień, ma być pożegnaniem z tą postacią.
Zobacz wideo

Stallone, który jest nie tylko głównym aktorem "Rambo 5: Ostatnia krew", ale także współscenarzystą filmu, podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami z planu. Pierwsze z nich przedstawia łagodne oblicze głównego bohatera, ale wystarczy zerknąć na kolejne, by przekonać się, że będzie brutalnie.

"Rambo 5: Ostatnia krew". Sylvester Stallone pokazuje zdjęcia

Aktor zamieścił kilka fotografii na instagramowym profilu i zapowiedział, że "polowanie się rozpoczyna". Stallone podał także datę światowej premiery, która jest ustalona na 20 września tego roku. 

Żeby zobaczyć kolejne zdjęcia, trzeba kliknąć na strzałkę z prawej strony.

 

Wiadomo już, że tym razem obok Sylvestra Stallone'a pojawią się m.in. Sergio Peris-Mencheta, Paz Vega, Yvette Monreal, Sheila Shah, Adriana Barraza, Díana Bermudez oraz Óscar Jaenada. Reżyserem filmu "Rambo 5: Ostatnia krew" jest Adrian Grunberg ("Dorwać gringo").

Tytuł piątej części przygód weterana wojennego Johna Rambo nawiązuje oczywiście do pierwszej odsłony serii. Od premiery "Rambo: Pierwsza krew" w 1982 roku minęło już prawie czterdzieści lat! Kolejne części powstawały w 1985, 1988 i 2008 roku. "Rambo 5: Ostatnia krew" ma być ostatecznym pożegnaniem z cyklem.

"Rambo 5: Ostatnia krew" - fabuła

Tym razem John Rambo będzie walczył z meksykańskim kartelem i bezwzględnymi gangsterami, a akcja filmu ma rozgrywać się kilka lat po wydarzeniach, które można było oglądać w "Johnie Rambo" z 2008 roku.

Rambo mieszka na ranczo w Arizonie, gdzie ma plan spokojnie przeżyć jesień życia. Niestety, nadal dają o sobie znać ataki stresu pourazowego. Dodatkowo, Rambo zaangażuje się w konflikt z meksykańskim kartelem, gdy wyruszy na poszukiwania wnuczki jego współpracownicy Marii. Dziewczyna zaginęła w tajemniczych okolicznościach po przekroczeniu granicy z Meksykiem. W trakcie poszukiwań Rambo odkrywa siatkę handlarzy ludźmi, zmuszających młode kobiety do prostytucji.

Więcej o: