Wpisujesz: Thanos i co się dzieje? Google zrobił prezent fanom "Avengers: Koniec gry"

Thanos unicestwił połowę istnień ludzkich i w filmie "Avengers: Koniec gry" na pewno da się we znaki superbohaterom. Z okazji premiery filmu Google przygotował ciekawą niespodziankę dla wszystkich, którzy próbują znaleźć informacje o tym złoczyńcy.

W środę po wpisaniu w wyszukiwarce słowa: Thanos w prawym górnym rogu - tam, gdzie można znaleźć podstawowe informacje o postaci - pojawiała się znana z filmu Rękawica Nieskończoności, dzięki której kosmita mógł zrealizować swój plan. 

Wpisz: Thanos i co się dzieje?. Google robi prezent fanom "Avengers: Koniec gry"

Po tym, jak użytkownik kliknął w rękawicę, połowa wyników wyszukiwania znikała. Zostaną tylko piksele. Także informacja o tym, że odpowiedź wyszukiwarki na to hasło to około 88 milionów wyników nagle znikała i w jej miejscu można było znaleźć 44 miliony.

Oczywiście, po ponownym "użyciu" Rękawicy Nieskończoności, w której posiadaniu jest Thanos, wszystko wracało do normy.

Ten żart to promocja filmu "Avengers: Koniec gry", który w polskich kinach można oglądać od 25 kwietnia. W produkcji reżyserowanej przez braci Russo Thanosa gra Josh Brolin. W obsadzie znaleźli się także m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans,  Scarlett Johansson i Jeremy Renner.

Thanos, nazywany także Szalonym Tytanem, będzie oczywiście głównym przeciwnikiem Avengersów. Będą szukali zemsty za unicestwienie połowy istnień na Ziemii, ale także - pewnie przede wszystkim - sposobu na to, żeby odwrócić to, co zrobił Thanos. Przez niego zniknęli przecież m.in. Czarna Pantera, Doktor Strange, Zimowy Żołnierz, Spider-Man, Scarlet Witch, Star-Lord, Groot, Drax, Mantis, Maria Hill, Nick Fury, Osa i jej rodzice oraz siostra Czarnej Pantery - Shuri.

"Avengers: Koniec gry" w kinach. Wszystko co musisz wiedzieć przed pójściem na seans >>

Więcej o: