Men in Black: International - jest nowy zwiastun. Zaskakująco zabawny

"Men i Black: International" to kolejna odsłona serii. Pojawił się nowy zwiastun produkcji, w której główne role grają Chris Hemsworth i Tessa Thompson.
Zobacz wideo

Główni bohaterowie nowej wersji "Men in Black" to nowicjuszka agentka M (Tessa Thompson) i najlepszy agent terenowy - agent H (Chris Hemsworth). W sprawę, którą muszą się zająć, są oczywiście zamieszani kosmici.

Men in Black: International- jest nowy zwiastun. Zobacz!

"Men in Black: International" to oczywiście nowa odsłona serii, w której w pierwszoplanowych rolach wystąpili Will Smith i Tommy Lee Jones. Próba stworzenia zupełnie nowej wersji nie została pozytywie przyjęta przez wielu fanów, ale po zobaczeniu tego zwiastuna mogą zmienić zdanie. To nie tylko "piękni ludzie" ganiający kosmitów, ale całkiem zabawne sceny. 

 

Co ciekawe, Hemsworth i Thompson pracowali już razem na planie "Thor: Ragnarok". Teraz w kinach można oglądać ich w "Avengers: Koniec gry".

"Avengers: Koniec gry". Recenzja: najambitniejszy, najbardziej emocjonalny i wzruszający film Marvela. Inni też chwalą >>

Twórcy kręcili ujęcia w Londynie, Nowym Jorku, a także w Maroku i we Włoszech. Reżyserem "Men in Black: International" jest F. Gary Gray ("Szybcy i Wściekli 8"). Za scenariusz odpowiadają Matt Holloway i Art Marcum, którzy pracowali razem nad fabułą "Iron Mana".

Obsada filmu to bardzo ciekawe aktorskie nazwiska, oprócz Tessy Thompson i Chrisa Hemswortha są to m.in. Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Rebecca Ferguson i Emma Thompson.

Polska premiera "Men in Black: International" jest zaplanowana na 14 czerwca 2019 roku.

Chris Hemsworth mówi po polsku - zobacz >>

Więcej o: