"Avengers: Endgame". Pobicie przed kinem w Hong Kongu. Mężczyzna zdradzał fabułę filmu

Przed kinem w Causeway Bay w Hong Kongu doszło do brutalnego pobicia. Oczekujący na seans filmu "Avengers: Endgame" widzowie, pobili mężczyznę, który wychodząc z sali kinowej rozmawiał o obejrzanym filmie, zdradzając jego fabułę.
Zobacz wideo

O pobiciu w kinie w Causeway Bay w Hong Kongu poinformował portal Asia One. Według dziennikarzy młody mężczyzna został pobity przez osoby czekające na seans filmu  „Avengers: Koniec gry”. Ofiara pobicia miała wychodzić z kina i na głos zdradzać szczegóły produkcji. Niektóre z osób, które jeszcze nie widziały filmu, tak się zbulwersowały, słysząc spoilery, że pobiły rozmawiającego o fabule mężczyznę.

„Avengers: Endgame”. Mężczyzna został pobity za spoilerowanie

Film „Avengers: Koniec gry” trwa trzy godziny i jest ostatnim z filmów Marvel Cinematic Universe, zwieńczającym 11 lat pracy nad filmami o przygodach superbohaterów. Twórcy filmu dołożyli wszelkich starań, aby ograniczyć przecieki dotyczące fabuły filmu. Bracia Russo, którzy reżyserowali ten film, opublikowali w mediach społecznościowych list otwarty z prośbą do fanów serii, aby zachowali dyskrecję i nie zdradzali fabuły ostatniego filmu MCU. 

W mediach społecznościowych krąży zdjęcie pobitego przed kinem w Hong Kongu mężczyzny. Fotografia ta wzbudza skrajne emocje. Niektórzy komentujący uważają, że „Avengers: Koniec gry” to tylko film, a pobicie kogoś za spoilerowanie to przesada, inni z kolei uważają, że mężczyzna zasłużył sobie na taką karę. 

Więcej o: