Richard Madden z "Gry o tron" wystąpi w nowym filmie Marvela. Tomasz Kot ma szansę z nim zagrać?

Znany z "Gry o tron" Richard Madden dołączył do obsady najnowszego filmu Marvela "The Eternals", gdzie główną rolę ma zagrać Angelina Jolie. Ten tytuł jest o tyle ciekawy, iż istnieje duża szansa, że wystąpi tam także Tomasz Kot.
Zobacz wideo

Marvel wybrał, komu przypadną główne role w nadchodzącym filmie "The Eternals". Niestety nie wiemy nic o angażu dla Tomasza Kota, choć sporo się o nim mówiło w kontekście właśnie tego tytułu i roli drugoplanowej.

Angelina Jolie i Richard Madden w nowym filmie Marvela. Zabraknie Tomasza Kota? 

 "The Eternals" opowie o Przedwiecznych, czyli rasie nieśmiertelnych istot, które mają chronić słabszych i zapobiegać różnym katastrofom. Do tego gatunku kosmicznych bytów należał także znany nam już tak dobrze z ostatnich produkcji o Avengersach Thanos, który za pomocą potężnych kamieni nieskończoności unicestwił połowę istot żyjących w całym wszechświecie, a czemu Iron Man i reszta superbohaterów chce koniecznie zapobiec.

A teraz najważniejsze. Głównymi bohaterami w "The Eternals" będą darzący się miłością Ikaris oraz Sersi - to właśnie w te postaci wcielą się Jolie i Madden. Jak informuje portal Indie-Wire, wybór padł na aktora, którego udział w produkcji gwarantuje niewątpliwie zainteresowanie widzów i dużą sprzedaż biletów. Richard Madden dał się zapamiętać widzom na całym świecie dzięki roli Robba Starka w "Grze o tron", a także bardzo pozytywnie ocenianemu serialowi "Bodyguard". Wiemy także, że w obsadzie nowego filmu zobaczymy Kumaila Nanjiani i Dong-seok Ma.

Niestety, ciągle nie jest pewne, że w filmie zobaczymy Tomasza Kota. Swego czasu w rozmowie z portalem That Hashtag Show, reżyserka Chloe Zhao powiedziała, że bardzo poważnie zastanawiała się nad obsadzeniem Tomasza Kota właśnie w roli drugoplanowej, a konkretnie bohatera, który charakteryzuje się "okazałą fizycznością". Niemal dwa metry wzrostu Tomasza Kota niewątpliwie są tutaj poważnym atutem.

Nie ogłoszono jeszcze wszystkich członków obsady, istnieje więc jeszcze szansa, że Tomasz Kot jednak doczeka się angażu w hollywoodzkiej produkcji. Joanna Kulig, jego koleżanka z planu "Zimnej wojny", wystąpi już niedługo w nowym serialu Netfiksa "The Eddy", gdzie będzie pracować u boku twórcy oscarowego "La la Land".

 "The Eternals" - o czym będzie film?

"The Eternals" ma opowiedzieć o nieśmiertelnych istotach z odległego zakątka kosmosu, którzy będą bronić Ziemi przed zagładą. Główną osią historii ma być miłość łącząca Ikarisa oraz Sersi. Do obsady poszukiwani są mężczyźni w wieku średnim o atletycznej budowie ciała. Ponoć w filmie ma pojawić się także pierwsza otwarcie homoseksualna postać, a twórcom zależy na tym, by zagrał ją aktor o takiej samej orientacji seksualnej.

Scenariusz do "The Eternals" piszą Matthew i Ryan Firpo. Akcja ma zostać osadzona na długo przed wydarzeniami, które miały miejsce w dotychczasowych filmach Marvela. Tytuł filmu bierze się od rasy nieśmiertelnych obrońców ziemi obdarzonych niewyobrażalnymi mocami - z niej też wywodzi się filmowy Thanos, który w ostatnich "Avengersach" unicestwił połowę zamieszkujących cały wszechświat żywych istot.

Premierę planuje się na 2020 rok. Zdjęcia mają zacząć się za pół roku, jednak jeszcze nie wybrano nikogo do obsady, nikt też jeszcze nie dostał żadnej konkretnej oferty. Zostaje nam tylko trzymać kciuki. 

Więcej o: