Elle Fanning zagrała polską emigrantkę, a Agnieszka Grochowska jej matkę. Zobacz zwiastun nowego filmu

"Moja Gwiazda: Teen Spirit" to najnowszy projekt producenta "La La Land" opowiadający o córce polskich emigrantów, która bierze udział w muzycznym telent show w Wielkiej Brytanii. W rolach głównych zobaczymy Elle Fannig i Agnieszkę Grochowską.
Zobacz wideo

Elle Fanning w najnowszym filmie "Moja Gwiazda: Teen Spirit" wcieliła się w Violet Waleńską, muzycznie utalentowaną nastolatkę, która razem z rodzicami z Polski mieszka na angielskiej prowincji. Ona marzy o śpiewaniu, jej kochająca matka - w tej roli zobaczymy Agnieszkę Grochowską - wolałaby, żeby skupiła się na nauce.

Elle Fannig zagrała Polkę. Zwiastun filmu "Moja Gwiazda: Teen Spirit"

Violet bez wiedzy matki bierze udział w castingu do programu "Teen Spirit" i ku swemu zaskoczeniu dostaje się do finału. W programie zderza się z nową rzeczywistością, która wystawia ją na wiele prób. Okazuje się, że tutaj decydujący jest nie tylko talent. Violet będzie bardzo potrzebować wsparcia mamy:

 

Film wejdzie do kin 5 lipca. To reżyserski debiut aktora Maxa Minghelli, którego mogliśmy zobaczyć w głośnym "The Social Network".

"Moja Gwiazda: Teen Spirit" - fabuła

Jak wynika z opisu dystrybutora filmu, to opowieść w której zostaną poruszone wątki emigracji Polaków do Wielkiej Brytanii, ale przede wszystkim będzie to opowieść o marzeniach utalentowanej nastolatki, zderzeniu z brutalną machiną show-biznesu oraz o tym, jak ważne jest wsparcie rodziny:

W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Waleńska, która śni o karierze w brytyjskim show-biznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show "Teen Spirit", Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.

"Moja Gwiazda: Teen Spirit" - obsada

Scenariusz napisał sam reżyser Max Minghella. Oprócz Elle Fanning i Agnieszki Grochowskiej w filmie zagrali Zlatko Buric, Clara Rugaard, Mille Brady, Olivia Gray, Ruairi O’Connor, Archie Madewke i Jordan Stephens.

Dodajmy, że Elle Fannig to wzięta młoda amerykańska aktorka, która przy okazji jest młodszą siostrą Dakoty Fanning. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2011 roku rolą w filmie J. J. Abramsa "Super 8". Od tego czasu pojawiła się w tych samych produkcjach co Matt Damon, Scarlett Johansson, Brad Pitt, Angelina Jolie, Ben Affleck, Collin Farrell, Nicole Kidman czy Susan Sarandon.

Więcej o: