Chris Pine będzie kręcić film w Polsce. "Violence of Action" opowie o byłym żołnierzu marines w tajnej misji

Chris Pine przyjedzie z tajną misją do Polski. Aktor znany choćby z jednej z głównych ról w "Wonder Woman" zagra w filmie "Violence of Action", którego akcja częściowo osadzona jest właśnie w naszym kraju.
Zobacz wideo

Chris Pine potwierdził swój udział w produkcji "Violence of Action", którą wyreżyseruje Tarik Saleh według scenariusza J.P. Davisa. Zdjęcia mają zacząć się już jesienią tego roku.

Chris Pine będzie kręcić film w Polsce

Chrisa Pine'a mogliśmy zobaczyć już w superprodukcjach takich jak "Wonder Woman" czy w trylogii "Star Trek". Teraz zagra w produkcji sensacyjnej, powstającej w nurcie kina niezależnego. Można zatem się spodziewać, że film poza scenami walki wniesie też trochę ciekawego przesłania.

Pine zagra w nowym filmie komandosa marines, który zostanie zwolniony ze służby wbrew swojej woli. Żeby utrzymać rodzinę, zaciąga się do elitarnej paramilitarnej organizacji. Razem ze swoją nową jednostką jedzie do Polski, by zbadać tajemnicze zagrożenie.

Zostaje jednak zdradzony i musi sobie poradzić sam w Europie Wschodniej - musi przeżyć, by wrócić do domu i zdemaskować tych, którzy go wrobili.

Dystrybutor filmu STXinternational planuje wypuścić film w kinach w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a w czasie Festiwalu Filmowego w Cannes zamierza zaprezentować go potencjalnym klientom zainteresowanym szerszą dystrybucją na innych rynkach - informuje "Variety".

Więcej o: