"Matrix 4" jednak nie powstanie? Reżyser "Johna Wicka" twierdzi, że został źle zrozumiany

Od kilku dni krążą informacje, że siostry Wachowskie pracują nad czwartą częścią "Matriksa". Tak przynajmniej wynikało z wywiadu reżysera filmu "John Wick 3", który był kaskaderem Keanu Reevsa w poprzednich częściach kultowego filmu. Teraz mówi, że jego wypowiedź została źle zinterpretowana.
Zobacz wideo

Chad Stahelski, czyli reżyser najnowszego "Johna Wicka 3", w ubiegłym tygodniu udzielił wywiadu, w którym zdradził, iż wie, że siostry Wachowskie już tworzą zarysy czwartej części "Matriksa". Jednakże zdaje się, że powiedział dużo więcej niż mógł, próbuje teraz więc odkręcić to, co wcześniej mu się wynsknęło. 

>>>Będzie nowy "Matrix"? Siostry Wachowskie ponoć pracują nad czwartą częścią kultowej trylogii<<<

"Matrix 4" jednak nie powstanie?

Po tym, jak zaczęły się nieść wieści o nowym "Matriksie", pojawiła się informacja dementująca wcześniejsze rewelacje reżysera-kaskadera. Jego rzecznicy prasowi wysłali oficjalne oświadczenie, m.in do portalu Yahoo Film, w którym chcą wszystkich przekonać, że Stahelski nie informował o realnym scenariuszu, tylko odnosił się do tego, że gdyby siostry Wachowskie faktycznie kręciły "Matriksa 4", pomógłby im bez najmniejszego namysłu.

Równie wymijająco o sprawie wypowiedział się scenarzysta "Matriksa'' Zak Penn:

Nie mogę niczego powiedzieć o "Matriksie", poza tym, że wszystko jest możliwe. Ale jestem podekscytowany. Ale to Hollywood, więc nie wierzcie w nic, dopóki kamera nie zacznie kręcić.

Czyli pewne jest tylko to, że na razie nie możemy być pewni niczego. Za to jeśli ktoś tęskni za walczącym w efektownych pojedynkach Keanu Reevsem, może wybrać się już od 17 maja do kina na film "John Wick 3". 

>>>Keanu Reeves wraca w trzeciej części kultowego filmu. "John Wick 3" w kinach już w maju<<<

Więcej o: