Reżyser Jon Favreau ma zabawny pomysł na film "Iron man 4". Na razie jednak to tylko pomysł

Jon Favreau wyreżyserował dwie z trzech części "Iron Mana". W jednym z wywiadów w trakcie promocji filmu "Spiderman. Daleko od domu" zdradził, że chętnie wróciłby jeszcze do filmowego świata Marvela i ma nawet pomysł, jak by to można zrobić.
Zobacz wideo

"Avengers. Koniec gry" to bardzo ważny film, który definitywnie zmienił uniwersum Marvela. Możemy być pewni, że już nie zobaczymy kilku ważnych postaci, bo nie żyją i nie ma sposobu na to, żeby je ożywić. Ale reżyser "Iron Mana" zdradził w żartach, że nawet ma pomysł na czwartą część filmu.

>>>"Avengers. Koniec gry". Scenarzyści zdradzają szczegóły z życia Kapitana Ameryki, których nie zobaczyliśmy w filmie<<<

Reżyser "Iron Mana" ma śmieszny pomysł na 4. część

Jon Favreau spotkał się na planie nowego "Spidermana" z redaktorami portalu Slashfilm.com. W trakcie rozmowy zażartował, że chętnie znowu by coś wyreżyserował dla Marvela i nawet ma dość abstrakcyjny pomysł na to, co mógłby zrobić:

[Robert Downey Jr. i ja] jeszcze nie rozmawialiśmy o czwartej części. Ale rozmawiałem z Kevinem, żeby zobaczyć, co takiego tam planują. Na razie jesteśmy pewni, że kochamy razem pracować i uwielbiamy tych bohaterów. Czasem więc rozmawiamy o tym, co można by zrobić i zawsze sobie żartujemy o takiej pokręconej linii czasowej, w której Happy Hogan zmienia się w postać podobną do Hulka. Dowcipkujemy sobie o tym, ale na razie nie ma żadnych planów.

I faktycznie, dużo się mówi o potencjalnym filmie o "Iron Manie", ale póki co żadnych oficjalnych decyzji czy potwierdzeń brak. A ci którzy widzieli "Avengers. Koniec gry", wiedzą, że raczej trudno nakręcić film z bohaterem, który zginął ratując cały wszechświat. Możliwe jednak, że powstanie film, w którym rolę i kombinezon Iron Mana przejmuje ktoś inny. Tylko czy ktoś z nas wyobraża sobie taki film bez Roberta Downeya Juniora?

Przeczytaj jeszcze:

>>> "Spiderman: Daleko od domu". Tom Holland ostrzega: Jeśli nie widziałeś "Avengers: Koniec gry" nie oglądaj tego zwiastuna!<<<

>>>Reżyser "Avengers: Koniec gry": Robert Downey Jr. zasługuje na Oscara za rolę Iron Mana<<<

Więcej o: