Twórcy "Gry o tron" teraz będą robić nowe "Gwiezdne wojny". To oficjalne

David Benioff i D.B. Weiss znani jako twórcy serialowej "Gry o tron" stworzą dla Disneya najnowsze "Gwiezdne wojny". Pierwszy z ich filmów ma pojawić się w kinach w 2022 roku.
Zobacz wideo

David Benioff i D.B. Weiss to ludzie odpowiedzialni za sukces "Gry o tron". I choć ostatni sezon irytuje widzów coraz bardziej, to panowie nie mogą narzekać na brak zawodowego powodzenia. Dyrektor Disneya Bob Iger właśnie ogłosił, że zatrudnił ich do tego, by stworzyli trzy nowe produkcje związane z uniwersum "Gwiezdnych wojen".

>>>Twórcy "The Simpsons" przewidzieli, co się stanie w "Grze o tron" już dwa lata temu<<<

Twórcy "Gry o tron" teraz będą robić nowe "Gwiezdne wojny"

David Benioff i D.B. Weiss będą pracować aż nad trzema częściami "Gwiezdnych wojen", które pojawią się po debiucie filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker". Iger powiedział mediom:

Dogadaliśmy się Davidem Benioffem i Danem Weissem, którzy są słynni z "Gry o tron", i najstępny film, który wypuścimy będzie właśnie ich. Nic więcej na razie o tym nie powiem".

Nie znamy jeszcze tytułów produkcji, którymi zajmą się ci sami ludzie, którzy dopiero co zdaniem wielu fanów zabili "Grę o tron", ale wiemy, że pierwszy z obrazów ma trafić na ekrany w 2022 roku - informuje "Variety". Następne mają pojawić się kolejno w 2024 i 2026 roku. 

W świetle tego, jak przyjmowane są ostatnie odcinki "GoT" można oczywiście się zastanawiać, czy to trafna decyzja. Przypominamy, że dwa ostatnie odcinki spotkały się z wyjątkowo złym przyjęciem.

>>>"Gra o tron". Reakcje widzów po przedostatnim odcinku skrajne: Jestem wkurzona! Zniszczyliście dla mnie cały serial<<<

Więcej o: