Festiwal Filmowy w Cannes. Quentin Tarantino apeluje: nie zdradzajcie fabuły "Once Upon a Time in Hollywood"

Festiwal Filmowy w Cannes to przede wszystkim święto kina i wyścig o Złotą Palmę. Startuje w nim Quentin Tarantino z "Oce Upon a Time in Hollywood". Już dzisiaj premiera filmu, a reżyser prosi: nie spoilerujcie!

"Once Upon a Time in Hollywood" to jeden z 21 filmów, które biorą udział w tegorocznym konkursie głównym podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Już dzisiaj wieczorem Quentin Tarantino zaprezentuje swój najnowszy film widzom. Reżyser zwrócił się z apelem do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w premierze.

Festiwal Filmowy w Cannes. Quentin Tarantino: nie spoilerujcie "Once Upon a Time in Hollywood"

"Cieszę się, że mogę być w Cannes i podzielić się z festiwalową publicznością filmem 'Pewnego razu... w Hollywood'. Obsada i ekipa ciężko pracowali, by stworzyć coś oryginalnego i  mogę tylko prosić, aby wszyscy powstrzymali się od ujawniania czegokolwiek, co mogłoby uniemożliwić później innym widzom przeżycie filmu w ten sam sposób. Dziękuję" - napisał w oświadczeniu Quentin Tarantino.

Wygląda na to, że Quentin Tarantino przygotował jakieś zaskakujące rozwiązania scenariuszowe w "Once Upon a Time". Przekonają się o tym dzisiaj uczestnicy Festiwalu Filmowego w Cannes, ale reszta polskich kinomanów musi poczekać. Polska premiera nowego filmu Quentina Tarantino jest zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku.

>>> Brad Pitt, Leonardo Di Caprio i Quentin Tarantino w Cannes. Przed premierą wszyscy patrzyli właśnie na nich<<<

W filmie główne role grają Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. Akcja rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles. Aktor Rick Dalton, była gwiazda serialu w klimacie westernu i jego przyjaciel - kaskader Cliff Booth starają się osiągnąć sukces w Hollywood, którego pod koniec lat 60. bardzo się zmienia. Tłem dla ich historii są zabójstwa dokonywane przez ludzi zapatrzonych w Charlesa Mansona. 

Oprócz Leonardo DiCaprio i Brada Pitta w obsadzie "Pewnego razu w Hollywood" znaleźli się m.in. Margot Robbie, Al Pacino, Tim Roth i Luke Perry. 

Więcej o: