"Bond 25". Daniel Craig musi przejść operację po wypadku na planie filmowym

W połowie maja Daniel Craig miał wypadek na Jamajce, tuż przed zakończeniem zdjęć do najnowszego filmu o Bondzie. Okazuje się, że będzie potrzebna operacja. Kiedy aktor wróci na plan?
Zobacz wideo

Aktor upadł podczas biegu na planie filmowym na Jamajce i musiał polecieć do Stanów Zjednoczonych, gdzie wykonano niezbędne prześwietlenie. Uraz kostki okazał się na tyle poważny, że filmowcy zawiesili prace nad "Bondem 25".

"Bond 25". Daniel Craig musi przejść operację po wypadku na planie

Wydawało się, że aktor wróci do pracy po kilku dniach odpoczynku, ale okazało się, że potrzebny jest zabieg. Producenci informują, że Daniel Craig będzie musiał poddać się "małej operacji". Wiadomość zamieścili na profilu na Twitterze, dodając też: "Ekipa wznowi pracę podczas gdy Craig przejdzie dwutygodniową rehabilitację po zabiegu. Data premiery filmu pozostaje bez zmian - jest zaplanowana na kwiecień 2020 roku".

To nie pierwszy uraz, jakiego doznał Daniel Craig, kręcąc filmy o agencie 007. Aktor jest znany z tego, że jeśli nie musi, nie korzysta z pomocy kaskaderów. Gdy pracował przy "Casino Royale", już przy pierwszej wymagającej dużej sprawności scenie uszkodził sobie dwa zęby. Przy kolejnym "bondzie" -  "Quantum of Solace" - stracił kawałek opuszka i naderwał mięsień. A na planie "Spectre" uszkodził kolano. 

Nowy Bond - obsada już znana

Wiadomo, że w obsadzie filmu, który roboczo nazywa się "Bond 25", zagrają znani już fanom serii: Lea Seydoux, Jeffrey Wright, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Naomi Harris oraz Ralph Fiennes. Nowi aktorzy, którzy po raz pierwszy pojawią się w cyklu o agencie 007, to: Rami Malek (zdobywca Oscara za "Bohemian Rhapsody"), który wystąpi jako przeciwnik agenta 007 i Ana De Armas - najprawdopodobniej nowa "dziewczyna Bonda".

Reżyseruje Cary Joji Fukunaga ("True Detective"), który zastąpił na stanowisku Danny'ego Boyle'a.

Więcej o: