"Gwiezdne wojny IX". Wyciekł kadr z filmu. Widać na nim Carrie Fisher jako Leię - postarzyli ją

"Gwiezdne wojny IX" trafią do kin już w grudniu tego roku. To będzie wyjątkowy film, bo po raz ostatni zobaczymy Carrie Fisher, która "zagrała" w nim już po swojej śmierci. "Vanity Fair" tymczasem opublikowało zdjęcie ze studia, w którym nagrywano ścieżkę dźwiękową do tego obrazu - na fotografii widać też kadr z generał Leią Organą.
Zobacz wideo

Produkcja "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ma stanowić zwieńczenie sagi o rodzie Skywalkerów. Najnowszy obraz ma być pełen zaskakujących zwrotów akcji, a jednocześnie pięknie zamykać ten rozdział filmowej historii. Nie bez znaczenia jest także fakt, że grająca księżniczkę Leię Carrie Fisher zmarła przedwcześnie.

>>>Fani "Gwiezdnych wojen" nie chcą, żeby scenarzyści "Gry o tron" stworzyli nową sagę. Są petycje: Uratujcie je przed ruiną!<<<

Wyciekł kadr z "Gwiezdnych wojen". Widać na nim postarzoną Carrie Fisher jako Leię

Carrie Fisher pojawi się w 9. części "Gwiezdnych wojen" dzięki niewykorzystanym wcześniej scenom, które nakręcono w czasie prac nad poprzednimi epizodami z najnowszej trylogii kultowego filmu. Co więcej reżyser filmu, J.J. Abrams potwierdził, że razem z Carrie Fisher w tych scenach wystąpi jej córka, Billie Lourd. O kulisach produkcji opowiada reportaż "Vanity Fair", do którego wyjątkowe portrety robiła Annie Lebovitz.

Pojawił się także materiał o procesie postprodukcji. Fotograf "Vanity Fair" uchwycił orkiestrę nagrywającą ścieżkę dźwiękową do IX epizodu. Całkiem przez przypadek na zdjęciu jest też kadr z Carrie Fisher:

Magiczne ujęcie dwóch gwiazd "Gwiezdnych Wojen" z "Vanity Fair" - John Williams i Carrie Fisher w jej ostatniej roli generał Lei w filmie "Skywalker. Odrodzenie".

Zdjęcie jest co prawda małe, ale jednemu z użytkowników Twittera zachciało się je wyciąć i trochę powiększyć:

Akcja 9. części dzieje się około rok po wydarzeniach z poprzedniego filmu, jednak widać, że w tym czasie Leia miała na głowie wiele zmartwień, bo znacząco się postarzała. To oczywiście wynik zastosowania efektów specjalnych. 

Film ma trafić na ekrany kin 19 grudnia 2019 roku.

>>>"Gwiezdne wojny IX". Zobaczymy córkę zmarłej Carrie Fisher we wspólnych scenach z matką<<<

Więcej o: