Chris Hemsworth rzuca Hollywood dla rodziny. Robi sobie przerwę od grania

Chris Hemsworth oznajmił, że w tym roku na pewno nie zagra już w żadnym filmie, bo chce spędzić ze swoją rodziną więcej czasu . Aktor podkreśla, że jego dzieci są jeszcze małe, ale już lepiej rozumieją, że tata wyjeżdża. Dlatego też skoncentruje się na nich i swojej żonie.
Zobacz wideo

Chris Hemsworth w ostatnim przeboju Marvela, czyli "Avengers: Koniec gry", wcielił się w postać boga Thora. Niedługo na ekrany wejdzie kolejny film z jego udziałem - "Men in Black: International". Aktor jednak postanowił, że zrobi sobie przerwę od Hollywood i po prostu spędzi czas ze swoimi dziećmi, bo to dla niego ważne.

>>>Thor miał schudnąć w filmie "Avengers. Koniec gry". Chris Hemsworth do tego nie dopuścił<<<

Chris Hemsworth rzuca Hollywood dla rodziny

Ostatnich 12 miesięcy Chris Hemsworth spędził na planie filmowym. Dlatego też uznał, że pora na przerwę. W wywiadzie dla "The Daily Telegrpah" zdradził, że w tym roku nie planuje już pracować, bo chce spędzić więcej czasu z trójką swoich dzieci i żoną, Elsą Pataky.

 

Następne pół roku spędzi w Byron Bay, mieście leżącym na tym samym wybrzeżu, co Sydney. Jego rodzina mieszka tam od pięciu lat. Dziennikarzom powiedział:

W tym roku prawdopodobnie nic już nie kręcę. Po prostu chce być w domu ze swoimi dziećmi. Są w bardzo ważnym wieku. Ciągle są małe, ale są też dużo bardziej świadome tego, kiedy wyjeżdżam.

>>>"Avengers: Koniec gry". Czy film się nabija z nadwagi Thora? [ANALIZA]<<<

 

Aktor już w ubiegłorocznym wywiadzie dla "GQ" opowiadał, że ciężko przychodzi mu się rozstać z najbliższymi, kiedy musi pracować w USA. Najtrudniej pożegnać mu się z siedmioletnią córką Indią Rose, która reaguje nader emocjonalnie:

Normalnie mówiła mi "Do zobaczenia tato, fajnie." Ale tym razem płakała "Tatusiu, tatusiu". Nie mówi tak do mnie nigdy.

India ma jeszcze dwójkę rodzeństwa - bliźniaków Sashę i Tristana. 

 

Nowy film z Hemsworthem już niedługo w kinach

Wszystkich zmartwionych przerwą w pracy, uspokajamy. Już 14 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie film z Chrisem w roli głównej. Będzie to nowa wersja "Facetów w czerni". Ten nazywa się "Men i Black: International".

 

Hemsworth zagra Agenta H, a jego partnerkę Agentkę M portretuje Tessa Thompson. To ich kolejny wspólny film - przypominamy, Tessa zagrała Walkirię w obrazie "Thor: Ragnarok", a także w "Avengers: Koniec gry". Również tam razem walczyli. Na planie nowego filmu dołączył do nich Liam Neeson (Wysoki T), zobaczymy także Emmę Thompson jako Agenta O.

>>>Men in Black: International - jest nowy zwiastun. Zaskakująco zabawny<<<

Więcej o: