Sophie Turner "została" terapeutką Daenerys i Aryi Stark. "Leczy" też Jean Grey w skeczu

Sophie Turner doskonale znana z roli Sansy Stark nagrała razem z kanałem NET-A-PORTER skecz, w którym wciela się w rolę terapeutki. Niezwykli są jej pacjenci - przychodzą do niej postaci z filmów, w których sama zagrała.
Zobacz wideo

Sophie Turner dopiero co skończyła swoją przygodę z serialem "Gra o tron", gdzie była Sansą Stark, a także oficjalną Królową Północy. Aktorka jednak nie próżnuje, już na dniach w polskich kinach pojawi się kolejny film z jej udziałem - "X-men: Mroczna Phoenix".

>>"X-Men: Dark Phoenix". Sophie Turner w ostatecznym zwiastunie. Będzie gorąco<<

Sophie Turner "została" terapeutką Daenerys i Jean Grey

Przy okazji promocjo najnowszego filmu, Sohie udzieliła wywiadu dla NET-A-PORTER, a przy okazji nagrała z nimi skecz. Wciela się tam w terapeutkę - nie bez przyczyny, Sophie zdecydowała się opowiedzieć o swojej walce z zaburzeniami żywienia i depresją, które wywołał stres związany z dorastaniem na oczach mediów całego świata.

>>>"Gra o tron". Widzowie mieli rację - Sophie Turner zdradziła zakończenie swoim tatuażem. Już rok temu!<<<

Aktorka czuje się już dużo lepiej, ma na tyle dystansu, żeby pomóc innym filmowym kobietom, które pomocy potrzebują. W jej gabinecie zjawiają się bowiem bardzo ciekawi pacjenci: Daenerys (za którą serialowa Sansa bardzo nie przepadała), Arya Stark (czyli siostra Sansy) i grana przez samą Sophie w "X-menach" Jean Grey, która jest też główną bohaterką "Mrocznej Phoenix", a także Profesor Charles Xavier:

 

Sophie jako terapeutka może i jest sfrustrowana swoją pracą, rysuje zamiast robić notatki i nie przepisuje leków, ale daje swoim pacjentkom zadania. Tylko Arya Stark musiała wyjść z gabinetu, bo groziła terapeutce mieczem! Film kończy się konkluzją:

Co ja tu robię, powinnam być w Hollywood.


Jak się wam podobała w takim wydaniu?  "X-men: Mroczna Phoenix" polską premierę ma 7 czerwca.

>>>"Gra o tron". Sophie Turner ostro o petycji fanów, żeby nakręcić ostatni sezon od nowa: "To brak szacunku"<<<

Więcej o: