"Wonder Woman 1984". Reżyserka pokazała jak wygląda Gal Gadot w nowym kostiumie [ZDJĘCIE]

Na premierę "Wonder Woman 1984" musimy czekać jeszcze rok, ale reżyserka już pokazała, jak Gal Gadot będzie wyglądała w sequelu.

Patty Jenkins, która stała za kamerą "Wonder Woman", będzie reżyserowała także jego kontynuację. Tym razem superbohaterka, którą gra Gal Gadot, będzie walczyła ze swoim najbardziej znanym komiksowym wrogiem, a akcja będzie rozgrywała się w 1984 roku.

 "Wonder Woman 1984". Tak wygląda Gal Gadot w nowym kostiumie

Tym razem Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z przeciwniczką, w którą wcieli się Kristen Wiig. Aktorka została obsadzona w roli Barbary Ann Minervy, brytyjskiej antropolog, która po przejściu starożytnego rytuału staje się boginią Cheetah.

W obsadzie znaleźli się także m.in. Pedro Pascal i Chris Pine - na razie nie wiemy, w jaki sposób pojawi się grany przez niego bohater. W pierwszej części, która trafiła do kin w 2017 roku, jego postać (Steve Trevor) zginęła. To, że będziemy mogli go znowu zobaczyć u boku Gal Gadot, jest jednak już potwierdzone. 

Gal Gadot to Wonder Woman (i eksMiss Izraela!) Z Polską jest bardziej związana niż myślisz >>

Patty Jenkins jest nie tylko reżyserką, ale także współautorką scenariusza do produkcji. Premiera "Wonder Woman 1984" jest zaplanowana na 5 czerwca przyszłego roku.

Więcej o: