Keanu Reeves wywołał euforię na konferencji Microsoftu. Aktor zaprezentował polską grę Cyberpunk 2077

Podczas konferencji Microsoftu w Los Angeles na scenie pojawił się znany z filmów "Matrix", "Constantine" i "John Wick" aktor Keanu Reeves, który zapowiedział datę premiery długo wyczekiwanej gry Cyberpunk 2077. Gra projektowana jest przez polskie studio CD Projekt RED.
Zobacz wideo

Keanu Reeves okazał się być największą gwiazdą konferencji Microsoftu. Najpierw aktor pojawił się w "wersji cyfrowej" na samym końcu materiału video promującego grę Cyberpunk 2077. Później aktor we własnej osobie pojawił się na scenie, co wywołało aplauz wśród zebranej publiczności.

Keanu Reeves promuje futurystyczną grę Cyberpunk 2077

Aktor podczas swojego wystąpienia często wdawał się w rozmowy z widownią i był szczerze podekscytowany promowaną przez siebie grą. Głównym bohaterem gry będzie Johnny Silverhand, któremu głosu (w wersji anglojęzycznej) i wyglądu użyczył właśnie Keanu Reeves.

 

Polska firma CD Projekt podczas kongresu udostępniła także spot promocyjny z aktorem, w której można poznać zarys fabuły. Cyberpunk 2077 będzie grą akcji w futurystycznym mieście Night City zdominowanym, a nawet stopniowo likwidowanym  przez technologię. Maszyny będą łączyły się z ludzkimi ciałami oraz je modyfikowały.

 

Keanu Reeves zapowiedział także premierę gry, która będzie miała miejsce 16 kwietnia 2020 roku. Jak podaje portal gry.wp.pl kwota przekazana na produkcję Cyberpunk 2077 może być wyższa niż w przypadku "Wiedźmina 3" i wyniesie ponad 306 milionów złotych. Według wstępnych danych analityków w dniu premiery grę zakupi przynajmniej 9 milionów graczy. Gra dostępna będzie w wersjach na Xbox One, PS4 i PC. Grę można zamawiać za pośrednictwem strony cyberpunk.net.

Więcej o: