Avengers. Gwyneth Paltrow zapomniała, że grała w "Spider-Man: Homecoming"

Gwyneth Paltrow w serii Avengers wcieliła się w Pepper Potts - najwyraźniej jednak aktorka nie pamiętała dokładnie, w których częściach można ją zobaczyć. W programie Netfliksa "The Chef Show" Jon Favreau wspomniał o ich wspólnym występie w "Spider-Man: Homecoming". Warto zobaczyć jej reakcję.
Zobacz wideo

Gwyneth Paltrow pojawiła się już w pierwszym "Iron-Manie" jako asystentka Tony'ego Starka. Para zakochała się w sobie, a Pepper doczekała się także swojego własnego stroju superbohaterki.

Avengers. Gwyneth Paltrow zapomniała, że grała w "Spider-Man: Homecoming"

Aktorka wzięła udział w nowym programie kulinarnym Netfliksa razem z reżyserem i aktorem Jonem Favreau. W sieci pojawił się fragment, w którym Favreau zaczyna opowiadać historię z planu "Spider-Man: Homecoming" (filmu, który miał premierę w 2017 roku). Aktorka najpierw twierdzi, że nie grali w tym tytule i dopiero po kilku minutach orientuje się, że się myli.

Paltrow rzeczywiście pracowała na planie pierwszego Spider-Mana i wystąpiła w jednej z ostatnich scen - i trzeba przyznać, że była to dość znacząca scena dla jej bohaterki:

 

Do tej pory premierę miały 22 filmy z Marvel Cinematic Universe, a w tym roku czeka nas premiera kolejnego - "Spider-Man: Daleko od domu". Gwyneth Paltrow jest w obsadzie siedmiu produkcji Marvela. Są to:

- "Iron Man"

- "Iron Man 2"

- "Avengers"

- "Iron Man 3"

- "Spider-Man: Homecoming"

- "Avengers: Infinity War"

- "Avengers: Endgame"

Jej imię zostaje wspomniane także w "Avengers: Age of Ultron" i "Captain America: Civil War", ale nie widzimy jej na ekranie.

Więcej o: