Disney pokazał pierwszy zwiastun "Krainy lodu 2". Elsa i Anna odkrywają tajemnice z przeszłości

"Kraina lodu" stała się jedną z najbardziej ukochanych przez dzieci animacji ostatnich lat. A to za sprawą słynnej piosenki "Mam tę moc". Teraz bohaterki bajki wracają w drugiej część filmu, a Disney właśnie pokazał pierwszy zwiastun produkcji.
Zobacz wideo

"Kraina lodu" od Disneya podbiła serca najmłodszych widzów. Po premierze w 2013 roku trudno było spotkać rodzica, który nie znałby utworu "Mam tę moc" na pamięć - dzieci tak pokochały tę piosenkę. Teraz księżniczka Anna i królowa Elsa wyruszą w niebezpieczną podróż, by odkryć tajemnicę z przeszłości i uratować świat przed ogromnym niebezpieczeństwem.

>>Harrison Ford zdradził niespodziewaną informację o nowym "Indianie Jonesie". Zaczną kręcić już wkrótce<<

Disney pokazał pierwszy zwiastun "Krainy lodu 2"

27 listopada 2019 roku ma ukazać się drugi pełnometrażowy film o ich przygodach. Tym razem siostry dowiadują się od króla trolli, że "przeszłość nie jest taka, jak się wydawała". Żeby odkryć prawdę, siostry muszą wyruszyć w podróż w nieznane - po drodze czekają na nie różne niebezpieczeństwa. Okazuje się, że magiczna moc Elsy, której wszyscy tak bardzo się bali, teraz będzie bardzo potrzebna.

 

Nie zabraknie oczywiście ulubieńców wszystkich dzieci - bałwana Olfa, któremu w polskiej wersji językowej użyczył głosu Czesław Mozil - oraz renifera Svena. 

Na całym świecie 'Kraina lodu" zarobiła ponad 1,27 mld dolarów, co czyni ją najbardziej dochodową animacją w historii kina. Film dostał także dwa Oscary - dla najlepszego długometrażowego filmu animowanego i dla najlepszej piosenki "Let it go" (czyli "Mam tę moc!).

 

Głównymi bohaterkami animowanego filmu inspirowanego baśnią "Królowa Śniegu" są księżniczki Elsa i Anna. Starsza z nich, Elsa ma magiczną moc - panuje nad zimowymi żywiołami. Kiedy dziewczynki są jeszcze małe, dochodzi do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego młodsza Anna zostaje porażona lodowym strumieniem.

>>"Gwiezdne wojny IX". Zobaczymy córkę zmarłej Carrie Fisher we wspólnych scenach z matką<<

By zapobiec tragedii, z jej pamięci zostaje usunięte wspomnienie o magicznej mocy siostry. Od tej pory Elsa zamyka się w sobie - jej moc rośnie, a ona ma kłopoty, by nad nią panować. Dochodzi do nieszczęścia - ich rodzice giną w morskiej katastrofie. Przedwcześnie osierocone księżniczki z księstwa Arendelle muszą przejść trudną drogę, by odkryć o sobie prawdę i uporać się ze spiskiem uknutym przez księcia Hansa. Animację okraszono licznymi piosenkami, z których najsłynniejszą jest właśnie sławetne "Mam tę moc".

>>"Król Lew" wraca do kin już w lipcu. Pełen zwiastun filmu obiecuje bardzo dużo - nie tylko nostalgii<<

Więcej o: