Bryan Cranston zdradza, jak jego zdaniem Walter White mógłby wrócić w filmie "Breaking Bad"

"Breaking Bad" było jednym z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Niemniej jego główny bohater, Walter White, pożegnał się z serialowym życiem. Teraz wiadomo, że powstanie filmowa wersja przeboju, która będzie kontynuacją tej historii. Bryan Cranston zapytany o to, czy widzi szansę na powrót jego bohatera, udzielił ciekawej odpowiedzi.
Zobacz wideo

"Breaking Bad" wróci, tym razem w formie pełnometrażowego filmu. Trwają prace nad sequelem serialu, który skupi się na granym przez Aarona Paula Jessem Pinkmanie. Film będzie opowiadał o jego dalszych losach. Biorąc pod uwagę finał serii, trudno się spodziewać, że w filmie pojawi się Walter White - bo nie żyje. Ale odtwórca tej roli ma swoje pomysły na powrót.

>>Netflix. "Lucyfer" to najczęściej oglądany serial w czerwcu. Zestawienie najpopularniejszych produkcji<<

Bryan Cranston zdradza, jak Walter White mógłby wrócić

Bryan Cranston udzielał wywiadu Entertainemt Tonight, kiedy padło pytanie, czy jego udział w filmie byłby możliwy. Odpowiedział żartobliwie:

O ile stężenie pośmiertne na to pozwoli.

Potem jednak już nieco poważniej dodał:

Mógłby wrócić w retrospekcji. Ale ciągle jestem martwy jako Walter White. Nie wiem, co musiałoby się stać.

>>Netflix. Te filmy znikną ze strony do końca czerwca. Ostatnia szansa, by zobaczyć "Szybkich i wściekłych" i "Ciemniejszą stronę Greya"<<

Niemniej aktor nie raz już mówił, że gdyby mógł, to by w tym filmie zagrał:

Absolutnie bym to zrobił. To Vince Gilligan. Gdyby Vince Gilligan mnie poprosił, zrobiłbym to, jak najbardziej. To geniusz. To też świetna historia i wiele osób chciało zamknąć wątki, które zostały otwarte. Z tego, co mi powiedziano, dotyczy to kilku bohaterów.

W filmowym "Breaking Bad" nie zobaczymy też serialowego syna Waltera White, Walta Juniora, co potwierdził także aktor RJ Mitte. Film nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Zdjęcia częściowo kręcono w Meksyku, produkcja ma pojawić się na Netfliksie i na kanale AMC.

>>Netflix. Pięć ważnych pytań, na które ostatni sezon serialu "Lucyfer" musi dać nam odpowiedzi<<

Więcej o: