Daniel Craig pr篹y musku造 na si這wni. Wiemy, kiedy wr鏂i na plan nowego Bonda po wypadku

Daniel Craig przeszed zabieg po tym, jak na planie nowego Bonda dozna urazu kostki. Odtw鏎ca roli 007 pokaza zdj璚ie, na kt鏎ym wida jak ci篹ko pracuje na si這wni, by by w formie, gdy wr鏂i do pracy nad filmem. Kiedy to nast徙i?
Zobacz wideo

Craig w połowie maja upadł podczas biegu na planie filmowym na Jamajce. Uraz kostki okazał się na tyle poważny, że filmowcy zawiesili prace nad "Bondem 25". Później kręcili sceny, które nie wymagały udziału głównej gwiazdy, a w tym czasie aktor przeszedł operację i rehabilitował nogę. 

W trakcie weekendu na oficjalnym instagramowym profilu Jamesa Bonda pojawiło się zdjęcie z siłowni, a dzięki opisowi wiemy, że Daniel Craig wraca do kręcenia kolejnych scen "Bonda 25" już w tym tygodniu.

Już w czasie, gdy producenci informowali o konieczności operowania kostki aktora, zapewniali, że data premiery mimo jego absencji pozostaje bez zmian. Jest zaplanowana na kwiecień 2020 roku. Reżyserem 25 filmu o przygodach agenta 007 jest Cary Fukunaga. Miejmy nadzieję, że wraz z powrotem Daniela Craiga do pracy, lista problemów, z którymi musi mierzyć się ekipa produkcji, zostaje zamknięta.

"Bond 25". Dziennikarze piszą o "klątwie" wiszącej nad filmem. Rzeczywiście, kryzys goni kryzys >>

Co wiemy o nowym Bondzie?

O czym będzie opowiadał film? Producenci są bardzo tajemniczy, na razie wiemy, że akcja rozpocznie się na Jamajce, bo James Bond wycofał się z czynnej służby i tam odpoczywa. Pojawia się u niego jego stary przyjaciel - Felix Leiter z CIA i zwraca się o pomoc. Chodzi o uprowadzonego naukowca, którego trzeba wyrwać z rąk porywaczy. Misja naprowadza Bonda na ślad tajemniczego przestępcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Wiadomo, że w obsadzie filmu, który roboczo nazywa się "Bond 25", zagrają znani już fanom serii: Lea Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Rory Kinnear, Naomi Harris oraz Ralph Fiennes. Przeciwnika Jamesa Bonda zagra Rami Malek (zdobywca Oscara za "Bohemian Rhapsody"), do obsady dołączyła też kubańska aktorka Ana De Armas - najprawdopodobniej nowa "dziewczyna Bonda".

Najnowszy film o Bondzie ma być ostatnim, w którym główną rolę zagra Daniel Craig. Karierę agenta 007 aktor rozpoczął wraz z premierą "Casino Royale" w 2006 roku. Później wystąpił jeszcze w "Quantum of Solace" (2008), "Skyfall" (2012) i "Spectre" (2015).  Craig to szósty Bond. Wcześniej agenta Jej Królewskiej Mości grali: Sean Connery (1962–1967 i 1971), George Lazenby (1969), Roger Moore (1973–1985), Timothy Dalton (1987–1989) oraz Pierce Brosnan (1995–2002).

Wi璚ej o: