Piotr Stramowski kontra Mikołaj Roznerski bez koszulki. Będą walczyć w filmie "Fighter"

Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski zagrali główne role w nowym dramacie sportowym. Obaj panowie wcielili się w zawodników mieszanych sztuk walki i stoczą na ekranie brutalny pojedynek. Pot, krew i łzy gwarantowane.
Zobacz wideo

Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski pokażą widzom już w lipcu zacięty pojedynek, w którym zwycięzca może być tylko jeden. Tak w skrócie przedstawia się fabuła film "Fighter" w reżyserii Konrada Maximiliana. Twórcy zapewniają, że "to buzujące od adrenaliny kino walki, wypełnione akcją, emocjami i prawdziwą plejadą sław". 

>>Kamińska, Karolak i Stramowski: Byliśmy na planie filmu "Narzeczony na niby" <<

Piotr Stramowski kontra Mikołaj Roznerski w filmie "Fighter"

Były zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) miał wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas z bokserem-celebrytą Markiem „Pretty Boyem” Chmielnickim (Mikołaj Roznerski). Wystarczyło jednak kilka złych decyzji, by kariera Tomka z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą zawodnik postanowił opuścić miasto, by na nowo ułożyć sobie życie. Szansa na to pojawia się, kiedy z dala od medialnego zgiełku poznaje charyzmatyczną panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach – w bezkompromisowym, bokserskim starciu, któremu będzie przyglądać się cała Polska.

Materiały promocyjneMateriały promocyjne 'Fighter' - plakat filmu

>>>Świat nielegalnych wyścigów, do którego wstęp mają tylko nieliczni. "Diablo" to pierwszy taki film w Polsce<<<

"Fighter" - obsada 

U boku odtwórców głównych ról - Piotra Stramowskiego i Mikołaja Roznerskiego - zobaczymy m.in.: Katarzynę Maciąg, Aleksandrę Szwed, Krzysztofa Stelmaszyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Annę Karczmarczyk, Daniela „Qczaj” Kuczaja i Jarosława Boberka. W tle zaś, w roli aktorów i konsultantów sekwencji walk, mistrzowskie znakomitości ze świata boksu i MMA: Andrzej Fonfara, Marcin „Różal” Różalski, Robert Złotkowski, Krzysztof Kosedowski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Grzegorz Proksa oraz cenieni komentatorzy sportowi Andrzej Kostyra i Edward Durda. 

Autorami zdjęć do produkcji są Piotr Uznański oraz wielokrotnie nagradzany operator Arkadiusz Tomiak. Scenografię przygotowali Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński („Ida”, „Zimna wojna”, „Jesteś Bogiem”). Za kostium odpowiada Emilia Czartoryska („Ostatnia Rodzina”). Charakteryzacja jest dziełem Dariusza Krysiaka („Krew Boga”) i Mai Łukaszewicz („Botoks”).

Więcej o: