Mateusza Damięckiego prawie nie da się rozpoznać! Pierwsze zdjęcia z filmu "Furioza" o chuliganach i ultrasach

W tym roku będzie miała premierę "Furioza", która, jak zapowiada dystrybutor, ma pokazać "całą prawdę o polskich chuliganach". Nie wiemy na razie, czy to będzie dobry film, ale widzimy, że charakteryzatorzy napracowali się przy tatuażach Mateusza Damięckiego.
Zobacz wideo

Musimy przyznać, że Mateusz Damięcki w roli Goldena jest naprawdę trudny do rozpoznania. Ogolona głowa to jedno, tatuaże to drugie - całość wygląda naprawdę interesująco. Razem z Damięckim w filmie o kibolach grają m.in. Mateusz Banasiuk oraz Weronika Książkiewicz.

Mateusza Damięckiego prawie się nie da rozpoznać! Pierwsze zdjęcia z filmu "Furioza" o chuliganach i ultrasach

"Furioza" Cypriana T. Olenckiego to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który ma pokazać świat kibiców - ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Jak czytamy w informacji prasowej, filmowcy stawiają pytania: Czym jest dla ultrasów honor? Co się dzieje z tymi, którzy łamią zasady? Ile warta jest lojalność? Jak daleko można się posunąć dla czystej adrenaliny? Za co kochają ich dziewczyny?

Zobaczymy, czego w takiej grupie szuka jeden z głównych bohaterów filmu, będący na co dzień lekarzem (w tej roli Mateusz Banasiuk). Dowiemy, jak potoczy się historia Dzikiej (Weronika Książkiewicz), która choć zna zasady, spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. A jaką cenę za bycie w Furiozie zapłaci Golden (Mateusz Damięcki)?

W filmie występują: Mateusz Banasiuk, Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Łukasz Simlat, Janusz Chabior, a w komediowym wątku Sebastian Stankiewicz.

Premiera filmu "Furioza" jest zaplanowana na jesień 2019 roku.

Więcej o: