"Król lew". Beyonce i Donald Glover zaśpiewali kultową piosenkę. Oto "Can You Feel the Love Tonight" w nowej wersji

"Król lew" do kin w Polsce wejdzie już 19 lipca. Tymczasem Disney zaprezentował nowy zwiastun filmu, w którym możemy usłyszeć jak Simba i Nala śpiewają kultową piosenkę Eltona Johna. Aż się łezka kręci w oku.
Zobacz wideo

"Król lew" jest jednym z najbardziej kultowych filmów animowanych wytwórni Walt Disney Pictures, która w latach 90. stała się niekwestionowanym przebojem. Do sukcesu animacji w dużym stopniu przyczyniły się filmowe piosenki, a flagowy przebój "Can You Feel the Love Tonight" Eltona Johna dostał nawet Oscara. 

>>Disney ogłosił, że w "Królu Lwie" pojawi się nowa postać. Wiadomo, kto użyczy jej głosu>>

Beyonce i Donald Glover śpiewają "Can You Feel the Love Tonight"

Beyonce i Donald Glover w amerykańskiej wersji ścieżki dźwiękowej nowej wersji "Króla lwa" użyczają głosów Nali i Simbie. Te postaci śpiewają "Can You Feel the Love Tonight" w chwili, gdy spotykają się pierwszy raz od dzieciństwa. Tak to brzmi w nowej wersji!:

Utwór w wykonaniu Eltona Johna dostał nie tylko Oscara dla najlepszej filmowej piosenki, wygrał także nagrodę Grammy w kategorii "Best Male Pop Vocal Performance". Przypomnijmy sobie, jak zaśpiewał to słynny piosenkarz:

 

 "Król lew" jest kolejnym z klasycznych filmów Disneya, który wytwórnia zdecydowała się odświeżyć i pokazać w cyfrowej wersji. Premierę zaplanowano na 19 lipca 2019 roku - taka data zapada w pamięć. Oto jak wypada pierwsze porównanie starej i nowej odsłony bajki:

Zobacz wideo

>>Zwiastun "Króla Lwa" pobił rekord w niecałą dobę. Na całym świecie obejrzano go ponad 200 mln razy<<

Fabuła nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, ale na wszelki wypadek załączamy opis filmu z oficjalnej strony Disneya:

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

Reżyserem jest Jon Favreau, który stworzył takie filmy jak dwie pierwsze części "Iron Mana" czy poprzednia, również cyfrowo odświeżona "Księga Dżungli". Za ścieżkę dźwiękową ponownie odpowiedzialny był Hans Zimmer. Polskich widzów niewątpliwie ucieszy fakt, że głosu słynnemu Mufasie użyczył znowu znany z pierwszej wersji Wiktor Zborowski. 

>>"Król Lew" wraca do kin już w lipcu. Pełen zwiastun filmu obiecuje bardzo dużo - nie tylko nostalgii<<

Więcej o: