Mark Hamill ma nadzieję, że już skończył z "Gwiezdnymi wojnami". Potwierdza, że pojawi się w nowym filmie

Mark Hamill na kartach historii popkultury zapisał się rolą Luke'a Skywalkera w "Gwiezdnych wojnach". Fani słynnej sagi wiedzą, że jego bohater pożegnał się z życiem pod koniec ostatniego filmu z tej serii. Aktor mimo tego zagrał w nadchodzącym obrazie "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Przyznał też, że chciałby już skończyć swoją przygodę z kosmiczną sagą.
Zobacz wideo

Mark Hamill potwierdził, że Luke Skywalker wróci w filmie "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Zjawi się tam w postaci "zjawy-mocy", podobnie jak wcześniej pojawiali się mistrz Yoda i Obi-Wan Kenobi.

>>"Gwiezdne wojny IX". Wyciekł kadr z filmu. Widać na nim Carrie Fisher jako Leię - postarzyli ją<<

Mark Hamill ma nadzieję, że już skończył z "Gwiezdnymi wojnami"

Mark Hamill zyskał popularność dzięki roli Luke'a Skywalkera, ale bardzo chciałby już przejść na emeryturę i zakończyć swoją kosmiczną misję jako Jedi. W rozmowie z AP Entertainemt padło ważne pytanie:

- Czy to naprawdę będzie Twoja ostatnia rola w "Gwiezdnych wojnach"?- No taką mam nadzieję (śmiech).- Dlaczego?- Bo miałem swoje zamknięcie w poprzednim filmie. Pojawiam się w tym nowym tylko przez specyficzny aspekt "Gwiezdnych wojen" - jeśli jesteś Jedi możesz wrócić do świata żywych jako zjawa mocy.

>>Fani "Gwiezdnych wojen" nie chcą, żeby scenarzyści "Gry o tron" stworzyli nową sagę. Są petycje: Uratujcie je przed ruiną!<<

Produkcja "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ma stanowić zwieńczenie sagi o rodzie Skywalkerów. Najnowszy obraz ma być pełen zaskakujących zwrotów akcji, a jednocześnie pięknie zamykać ten rozdział filmowej historii. Nie bez znaczenia jest także fakt, że grająca księżniczkę Leię Carrie Fisher zmarła przedwcześnie. 

Akcja 9. części dzieje się około rok po wydarzeniach z poprzedniego filmu, jednak widać, że w tym czasie Leia miała na głowie wiele zmartwień, bo znacząco się postarzała. To oczywiście wynik zastosowania efektów specjalnych. Film ma trafić na ekrany kin 19 grudnia 2019 roku.

>>"Gwiezdne wojny IX". Zobaczymy córkę zmarłej Carrie Fisher we wspólnych scenach z matką<<

Więcej o: