Patryk Vega przesyła pozdrowienia od Ojca Dyrektora. Zbigniew Zamachowski w "Polityce" [WIDEO]

Patryk Vega zamieścił w sieci kolejny fragment filmu "Polityka". Tym razem w roli głównej wystąpił Ojciec Dyrektor, w którego wciela się Zbigniew Zamachowski.

Trzeba przyznać, że Patryk Vega znalazł świetny sposób na to, żeby o jego nowym filmie było ciągle głośno, choć do wrześniowej premiery jeszcze daleko. Pokazał już m.in. jak będzie wyglądała w "Polityce postać wzorowana na Jarosławie Kaczyńskim oraz Mateuszu Morawieckim, teraz przyszedł czas na o. Tadeusza Rydzyka.

Patryk Vega przesyła pozdrowienia od Ojca Dyrektora. Zbigniew Zamachowski w "Polityce"

Materiał, który reżyser zamieścił dzisiaj rano na Facebooku, jest zatytułowany "Pozdrowienia od Ojca Dyrektora".

Vega już wcześniej w rozmowie z Gazeta.pl zapowiadał, że jego nowy film będzie opowiadał o najważniejszych polskich politykach, także tych w sutannach. Reżyser dodawał:

Wiedziałem, że ludzi najbardziej interesuje, jak zachowują się politycy, kiedy kamery są wyłączone, bo to co widzimy w telewizji to tylko iluzja i kreacja.

Przekonywał też, że przez 18 miesięcy zbierał razem ze współpracownikami materiały źródłowe i starali się przy tym być jak najbardziej obiektywni, a film nie ma być wymierzony przeciw jednej partii politycznej. Mówił:

Faktycznie najłatwiej było nam dotrzeć do osób, które z partii zostały wydalone - to one najchętniej dzielą się swoimi emocjami i chcą z siebie wyrzucić żale. Istnieje pytanie o wiarygodność takich informacji. Jeśli jednak w wypowiedziach kilku niepowiązanych ze sobą osób pojawiają się takie same fakty, to daje do myślenia.  

Dzięki poprzednim materiałom zamieszczonym w sieci przez Vegę, wiemy, że w "Polityce" oprócz Zbigniewa Zamachowskiego zagrają m.in. Andrzej Grabowski, Marcin Bosak, Iwona Bielska i Janusz Chabior. Maciej Stuhr ma z kolei zagrać postać, która nie jest politykiem.

Premiera "Polityki" jest zaplanowana na 6 września.

Więcej o:
Komentarze (194)
Patryk Vega przesyła pozdrowienia od Ojca Dyrektora. Zbigniew Zamachowski w "Polityce" [WIDEO]
Zaloguj się
 • vito14

  Oceniono 96 razy 76

  I po co ten film??? Było "Ucho Prezesa", które przestałem oglądać, jak rzeczywistość zaczęła przerastać jego scenariusz. Przecież wystarczy włączyć TV codziennie ten cyrk leci. A jeżeli myślicie, że jakikolwiek wyznawca PiS-u obejrzy film Vegi a do tego zmieni poglądy przy urnie to jesteście głęboko w błędzie.

 • aqua7x

  Oceniono 72 razy 58

  ale przeciez to jest histeryczny atak... na kosciol i prawdziwych wolakow....

 • optymistaa43

  Oceniono 66 razy 54

  Nalezy pamietac ze za tymi wszystkimi "politykam"stoi agent BALBINA KaczynSKA.

 • ton_y

  Oceniono 62 razy 50

  Dziś się dowiaduję, że te podatki które płacę na CUDZE dzieci (na ich żłobki, wykształcenie, opiekę medyczną, stypendia, 500+, emerytury ich niepracujących matek, karta dużej rodziny, zniżki na autobusy) to ZA MAŁO, teraz będzie BYKOWE! A nierobom jeszcze więcej przywilejów], nic tylko wszyscy rzućmy pracę i zajmijmy się życiem na socjalu...

 • yablonski

  Oceniono 37 razy 31

  Nie chcę być okrutny, ale kartoflana buźka Pana Zamachowskiego jest za mało wredna do tej roli...

 • togo13

  Oceniono 39 razy 29

  A co z 2 wieżami Kaczyńskiego ? A łapówka wyjaśniona ? Dlaczego tak długo to trwa ?

 • monoekann

  Oceniono 36 razy 26

  Czy Vege zdaje sobie sprawe że wyznawcy PiSu i Rydzyka faktycznie wierzą w wersje im przedstawioną na frondzie?
  W sumie, w dziewice uwierzyli, Marte za wzór świętości biorą, to czemu nie mieli by uwierzyć w bezdomnego co trafił szóstkę w lotto i kupił dwa samochody by je oddać do Radia Maryja a potem umrzeć.... (jak nie wierzycie że taką wersje podają, to sprawdźcie fronde)

 • kosmyg

  Oceniono 35 razy 23

  Film na poziomie elektoratu PiSu, ociepli ich wizerunek, Zamachowski jest przejęty i brzmi jak głupek, w dodatku to prywatna rozmowa przez telefon, Ojciec Dyrektor powiedział to na antenie, z uśmiechem mówiącym: powiem, że mi matka boska podarowała, czy bezdomny, i tak mi ch.. zrobicie i w d.. możecie pocałować.

 • artur0121

  Oceniono 32 razy 20

  Już słyszę ujadanie Pawłowicz...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX