"Bond 25". Książę Karol odwiedził plan filmowy. Mamy nowe zdjęcia i nagranie

Książę Karol postanowił sprawdzić, co słychać na planie najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Dziedzic brytyjskiego tronu spotkał się m.in. z Danielem Craigiem i razem z nim obejrzał słynne samochody agenta 007.
Zobacz wideo

Prace na planie nowego filmu o Jamesie Bondzie trwają mimo pewnych trudności, takich jak nieprzewidziana eksplozja na planie czy kontuzja grającego główną rolę Daniela Craiga. Filmowcom złożył królewską wizytę książę Karol. Zjawił się w Pinewood Studios i rozmówił się z ekipą filmową.

>>"Bond 25". Dziennikarze piszą o "klątwie" wiszącej nad filmem. Rzeczywiście, kryzys goni kryzys<<

Książę Karol na planie "Bonda 25"

Dzięki wizycie księcia Karola dostaliśmy nowe zdjęcia z planu 25. filmu o Bondzie. Następca tronu razem z Danielem Craigiem oglądał dwa Astony Martiny, które pojawią się w produkcji. Panowie dokładnie oglądali model DB5, którym agent 007 będzie jeździł w czasie swoich nowych przygód. To dla księcia było o tyle interesujące, że jest znany ze swojej motoryzacyjnej pasji. Syn królowej Elżbiety sam jest dumnym posiadaczem Astona Martina D86 Volante.

Przyszły król rozmówił się także z Ralphem Fiennesem, który gra szefa Jamesa Bonda.

Co już wiemy o nowym Bondzie?

"Bond 25" to film, z którym łączy się niejeden kryzys. Ostatnio podczas kręcenia kontrolowanej eksplozji doszło do wypadku na planie, a sam odtwórca roli głównej, Daniel Craig, musiał przejść zabieg chirurgiczny po tym, jak uszkodził sobie kostkę w czasie kręcenia sceny pościgu. Aktor mimo przerwy już ćwiczy do filmu na siłowni. 

>>>Daniel Craig pręży muskuły na siłowni. Wiemy, kiedy wróci na plan nowego Bonda po wypadku<<<

O fabule na razie wiadomo tylko tyle, że akcja zacznie się na Jamajce, gdzie James Bond ma ekskluzywną willę i chwilowo wypoczywa od obowiązków zawodowych. Reżyser zdradził, że chce kontynuować wątki z "Casino Royale". 

Wiadomo, że w obsadzie filmu, który roboczo nazywa się "Bond 25", zagrają znani już fanom serii: Lea Seydoux, Jeffrey Wright, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Naomi Harris oraz Ralph Fiennes. Nowi aktorzy, którzy po raz pierwszy pojawią się w cyklu o agencie 007, to: Rami Malek (zdobywca Oscara za "Bohemian Rhapsody"), który wystąpi jako przeciwnik agenta 007 i Ana De Armas - najprawdopodobniej nowa "dziewczyna Bonda".

Reżyseruje Cary Joji Fukunaga ("True Detective"), który zastąpił na stanowisku Danny'ego Boyle'a. Producenci postanowili także po raz pierwszy w historii produkcji zatrudnić "koordynatora do spraw intymnych". Ten będzie dbał o to, by aktorzy grający w scenach erotycznych czuli się dobrze na planie, a w scenariuszu nie pojawiły się żadne elementy, które mogłyby im sprawić trudność. Premiera zaplanowana została na początek 2020 roku.

>>"Bond 25". Wypadek na planie filmowym. Jest ranny po eksplozji w studio<<

Więcej o: