Polski zwiastun nowego filmu Almodovara z nagrodą z Cannes. Zagrali Penélope Cruz i Antonio Banderas

"Ból i blask" to autobiograficzny film Pedro Almodóvara z udziałem Penélope Cruz i Antonio Banderasa, który dostał nagrodę dla najlepszego aktora na tegorocznym festiwalu w Cannes.
Zobacz wideo

Hiszpański mistrz kina Pedro Almodovar powraca, jego nagrodzony w Cannes film "Ból i blask" pojawi się w polskich kinach już 23 sierpnia.

>>"Bond 25". 49-latek ukrył kamery w damskiej toalecie na planie nowego filmu o agencie 007<<

Polski zwiastun nowego filmu Almodovara

"Ból i blask" to historia kilku dni z życia wybitnego reżysera – jego namiętności, zwątpienia i tajemnice. Bez upiększeń, tylko szczerość i prawda. W rolach głównych wystąpili Antonio Banderas i Penelope Cruz

 

Salvador Mallo, kultowy hiszpański reżyser filmowy, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności, przeżywa na nowo najważniejsze momenty swojego życia. Wraca myślami do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej dziewiczej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina pierwsze spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń z przeszłości, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością.

>>Premiery Netflix w lipcu: Pożegnanie z "Orange is the new black", nowe "Stranger Things". No i "Terminator"!<<

Więcej o: