"(Nie)znajomi" - polska wersja włoskiego hitu, ze świetną obsadą. Mamy pierwsze zdjęcia

We wrześniu do kin trafi polska wersja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - produkcji nagrodzonej przez Włoską Akademię Filmową statuetkami dla najlepszego filmu i za scenariusz. W "(Nie)znajomych" grają m.in. Tomasz Kot, Maja Ostaszewska i Kasia Smutniak.
Zobacz wideo

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

"(Nie)znajomi" - polska wersja włoskiego hitu

Jak zapowiada dystrybutor, będzie to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. W Polsce zdobył nominację do Orłów dla najlepszego filmu europejskiego (statuetka powędrowała do twórców "The Square") .

W "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" z 2016 roku zagrała Kasia Smutniak - polska aktorka, która od lat mieszka i pracuje we Włoszech. Znalazła się również w obsadzie nowej wersji, ale na razie nie wiemy, czy zagra tę samą rolę.

W filmie występują również: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.

Tomasz Kot zagra genialnego wynalazcę. Główna rola Polaka u producenta "Dziewczyny z perłą" >>

Komedia obyczajowa "(Nie)znajomi" będzie miała premierę kinową 27 września 2019 roku.

Więcej o: