Samuel L. Jackson reaguje na wpadkę na plakacie "Spider-Mana": Co tu się do jasnej cholery dzieje?!

Premiera filmu "Spider-Mana: Daleko od domu" coraz bliżej, a tu tymczasem doszło do wpadki, która poruszyła samego Samuela L. Jacksona. Nic dziwnego, ktoś się nieźle pomylił tworząc plakat z jego podobizną.

Samuel L. Jackson słynie z bezpośredniości. Aktor raczej nie przebiera w słowach, co często charakteryzuje także jego filmowych bohaterów. Nie należy się zatem dziwić, że kiedy zobaczył do jakiej wpadki doszło przy tworzeniu plakatów promujących nowego "Spider-Mana" zareagował żywiołowo i dosadnie.

>>"Avengers: Koniec gry". Scenarzysta tłumaczy, dlaczego Ant-Man nie mógłby zabić Thanosa przez odbyt<<

Samuel L. Jackson śmieje się z błędu na plakacie "Spider-Mana"

Samuel L. Jackson w filmach Marvela wciela się w postać jednookiego Nicka Fury. Aktor zyskał tak dużą sympatię wśród widzów i czytelników, że jego komiksowy odpowiednik coraz bardziej się do niego upodabnia. Wydawać by się mogło, że wszyscy zatem wiedzą jak wygląda jego bohater - a przynajmniej ludzie związani z produkcją filmów, w których się pojawia. Okazuje się, że niekoniecznie - błąd na plakacie nowego "Spider-Mana" wyśmiał sam aktor.

Samuel L. Jackson wrzucił na swoje konto na instagramie fotografię z dwoma plakatami przedstawiającymi jego bohatera, Nicka Fury. Jedną z jego cech charakterystycznych jest to, że nosi na lewym oku opaskę. Niemniej kiedy spojrzy się na te plakaty można poważnie zwątpić, albowiem na każdym z nich zakryte jest inne oko. Sam aktor napisał zwięźle:

Uhhhhh, co tu się do jasnej cholery dzieje???!!!
 

Można zrozumieć jego konfuzję. Grafik zaszalał i zastosował efekt odbicia lustrzanego, co w przypadku postaci z opaską na oku jest pomysłem bardziej niż fatalnym. Choć odnosimy też wrażenie, że człowiek który ustawiał te dwa plakaty obok siebie musiał mieć naprawdę niezły ubaw - dzięki jego konfiguracji prawda wyszła szybko na jaw.

"Spiderman: Daleko od domu" na polskie ekrany wejdzie 5 lipca, za granicą trzy dni wcześniej. Niezależnie od wpadki z plakatem i tak chętnie się wybierzemy. To pierwszy film Marvela, którego akcja toczy się po wydarzeniach, które miały miejsce w przełomowym "Avegers. Koniec gry".

>>"Spiderman: Daleko od domu". Tom Holland ostrzega: Jeśli nie widziałeś "Avengers: Koniec gry" nie oglądaj tego zwiastuna!<<

>>Thor miał schudnąć w filmie "Avengers. Koniec gry". Chris Hemsworth do tego nie dopuścił<<

Więcej o:
Komentarze (3)
Samuel L. Jackson reaguje na wpadkę na plakacie "Spider-Mana": Co tu się do jasnej cholery dzieje?!
Zaloguj się
  • 0zatkaokakao0

    Oceniono 2 razy 0

    Idiota wyprodukował coś dla idiotów, bo chyba tylko tacy chodzą do kina na komiksy (widać czytanie to problem)i jeszcze twierdzą, że to prawie oskarowe filmy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX