Fani pytają, czy w "Cyberpunku 2077" można uprawiać seks z postacią Keanu Reevesa. CD Projekt RED reaguje

Nim "Cyberpunk 2077" z udziałem Keanu Reevesa trafi na rynek minie jeszcze rok. Ale gracze już mają listę palących pytań. Wśród nich jedno jest szczególnie zaskakujące, choć i zrozumiałe, biorąc pod uwagę możliwości jakie CD Projekt RED dało w "Wiedźminie". Czy w nowym "Cyberpunku" będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem? Odpowiedź jest dyplomatyczna i daje duże nadzieje.
Zobacz wideo

Wiadomość, że Keanu Reeves wziął udział w tworzeniu gry "Cyberpunk 2077" zelektryzowała całą branżę, graczy a także zwykłych zjadaczy chleba. Aktor użyczył swojej twarzy i głosu jednej z kluczowych postaci, o czym dowiedzieliśmy się w trakcie prezentacji z udziałem gwiazdora podczas targów E3 w Los Angeles. 

>>Poszły plotki, że "Doskozza" Stachursky'ego pojawi się w "Cyberpunk 2077". Spytaliśmy CD Projekt RED, czy to prawda<<

"Cyberpunk 2077". Czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem?

"Cyberpunk 2077" trafi na rynek w kwietniu przyszłego roku, ale ludzie już chcą znać różne szczegóły. Wiemy już, że Keanu Reeves został twarzą i głosem Johnny'ego Silverhanda. Jacob Gabbidon  zapytał na Twitterze:

Czy mogę uprawiać seks z Keanu Reevesem w tej grze?

I otrzymał odpowiedź z oficjalnego konta "Cyberpunka":

Johnny to ważna postać w grze, ale nie chcemy jeszcze zdradzać więcej szczegółów.

Jak się dowiedzieliśmy, chodzi o to, żeby nie spoilować wydarzeń z gry i tym samym nie psuć graczom przyjemności z odkrywania możliwości, jakie będą mieli w nowym świecie. Studio chce im zapewnić maksymalną swobodę działania. A taka wymijająca odpowiedź pozwala mieć nadzieję, że w istocie twórcy przewidzieli opcję uprawiania seksu z postacią o twarzy Keanu Reevesa. Przecież w "Wiedźminie" stworzonym przez to samo studio gracze mogą robić takie rzeczy. Pożyjemy, zobaczymy. 

>>"Cyberpunk 2077": Keanu Reeves zdradza, dlaczego zdecydował się wziąć udział w grze CD Project RED<<

"Cyberpunk 2077" i Keanu Reeves 

"Cyberpunk 2077" to fabularna gra akcji z otwartym światem tworzona przez polskie studio CD Projekt RED. Jest komputerową adaptacja gry fabularnej "Cyberpunk 2020". Jej akcja została osadzona 57 lat później niż w pierwowzorze, w dystopijnym Night City w Kalifornii. Jednym z głównych bohaterów jest V - początkujący najemnik, który musi przetrwać w dzikim mieście. By to osiągnąć, musi walczyć - jego celem jest zdobycie nowoczesnego implantu, dzięki któremu stanie się nieśmiertelny. Keanu Reeves z kolei został twarzą i głosem Johnny'ego Silverhanda. Aktor o swojej postaci powiedział:

- Nie mogę zdradzić za dużo, ale to buntownik i naprawdę fajna postać. Ma pewne doświadczenia korporacyjne i paramilitarne, został ranny i teraz ma bioniczną rękę. Założył zespół Samurai i jest jego wokalistą, a także przywódcą tych, którzy buntują się przeciw korporacjom.

Silverhanda można zobaczyć w zwiastunie:

 

W wywiadzie dla Bloomberga wiceprezes CD Projektu Marcin Iwiński przyznał, że zakłada wynik przedsprzedaży gry jeszcze lepszy niż w przypadku największego dotychczas sukcesu studia, czyli "Wiedźmina".

>>Fani krytykują "Cyberpunk 2077" z Keanu Reevesem. W obronie Polaków stanął twórca gry<<

Więcej o: