"Avengers". Lexi zagrała córkę Tony'ego Starka. Teraz apeluje: "Mam tylko 7 lat, nie nękajcie mojej rodziny ani mnie"

Lexi Rabe zagrała w "Avengers: Endgame" córkę Tony'ego Starka i chociaż jej rola była niewielka, zyskała popularność, wypowiadając jedną z najczęściej cytowanych kwestii filmu. Niestety, "fani" serii o superbohaterach nie zawsze zachowują się wzorowo, nawet wobec kilkulatki.
Zobacz wideo

Lexi Rabe to dziewczynka, której profil na Instagramie, prowadzony przez jej rodziców, obserwuje 270 tysięcy użytkowników. Dziewczynka zwróciła się do nich z prośbą o to, by nie hejtowali i nie nękali jej za to, że... zachowuje się po prostu jak siedmiolatka. W filmiku nie zabrakło pozdrowień i słów, które wypowiadała do swojego filmowego taty w "Avengers: Endgame": Kocham cię 3000. Z uroczym uśmiechem i smutkiem w oczach mówi:

Jeśli gdzieś wychodzę i zachowuję się trochę głupio albo coś namieszam, pamiętajcie, że mam tylko siedem lat. Proszę, nie nękajcie mojej rodziny... ani mnie. 

7-letnia aktorka z "Avengers: Endgame" jest hejtowana na ulicy

Pod materiałem wideo kilka słów od siebie, ale także w imieniu córki, dodała matka dziewczynki. "Nie podoba mi się, że w ogóle musimy o tym pisać, ale Lexi znowu spotkała się z nękaniem. Tego typu zachowania sprawiają, że rozpoznawalne osoby nie chcą wychodzić z domu i poznawać nowych ludzi. Proszę, zachowajcie swoje opinie dla siebie, żeby Lexi mogła swobodnie dorastać. Jest normalną istotą ludzką i dzieckiem" - napisała.

 

"Czasem spieszymy się gdzieś, stresujemy się tak samo jak każdy, żeby na czas dotrzeć do pracy i możemy sprawiać wrażenie opryskliwych. Przepraszam, jeśli widzieliście nas w takim stanie, ale takie jest życie! Jeśli prosicie nas o autograf, prawie zawsze się zgadzamy. Jeśli zdarzy się, że mamy zły dzień, nie musicie nas pouczać! Nie jesteśmy idealni! Te idealne dzieci nie znają swobody i swoich praw (...) Jeśli więc zobaczycie nas w miejscu publicznym i pomyślicie, że macie prawo nas osądzać, powstrzymajcie się. Po pierwsze do momentu, w którym będziecie mieć własne dzieci i po drugie, do czasu, kiedy zdacie sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy idealni i nie twierdzimy, że jesteśmy! Spróbujcie zrozumieć, że niektóre rzeczy inaczej działają na niektórych ludzi i to, co robicie z własnymi dziećmi, może się wam służyć tak jak to, co robię ja, działa u nas. Moje dzieci mnie kochają i szanują nawet jeśli czasem się na mnie wyładowują" - dodaje mama dziecięcej aktorki.

Ani Lexi, ani jej mama nie wspominają o żadnych konkretnych przykładach interakcji z "fanami", którzy byli dla nich niemili. W kolejnym poście, dziękując za wsparcie, na pomoc w walce z nękaniem i hejtem rodzina Lexi wezwała Roberta Downeya Jr., który w "Avengersach" gra Tony'ego Starka/Iron Mana:

 
Więcej o: