"Cyberpunk 2077" będzie mieć więcej opcji romansowania niż było w "Wiedźminie"

"Wiedźmin 3: Dziki gon" definitywnie pozostaje jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na rynku. W jej ramach użytkownicy mieli także możliwość nawiązywania romansów z różnymi postaciami. Jednakże pojawiały się tam pewne ograniczenia - gracze mieli do wyboru wyłącznie heteroseksualne związki. To ma się ponoć zmienić w nowej grze CD Projekt RED, czyli osławionym "Cyberpunku 2077".
Zobacz wideo

"Cyberpunk 2077" jeszcze się nie ukazał na rynku, a już wywołuje niemałe zamieszanie i wzbudza ogólny entuzjazm. Zaczęło się od tego, że swój udział w grze potwierdził Keanu Reeves, który został twarzą i głosem Johnny'ego Silverhanda i zjawił się na prezentacji pierwszego zwiastuna na targach E3 w Los Angeles. Teraz niecierpliwi i podekscytowani gracze próbują się jak najwięcej dowiedzieć na temat tego, co ich czeka. A spodziewają się dużo po twórcach osławionego "Wiedźmina".

>>Fani pytają, czy w "Cyberpunku 2077" można uprawiać seks z postacią Keanu Reevesa. CD Projekt RED reaguje<<

W "Cyberpunku 2077" będzie więcej opcji romansowania niż w "Wiedźminie"

CD Projekt RED nie chce jeszcze za dużo zdradzać na temat nowego "Cyberpunka", który na rynek trafi w kwietniu 2020 roku. Studio nie chce graczom zepsuć przyjemności z odkrywania różnych niuansów i opcji, które w grze się znalazły. Wiemy natomiast, że użytkownicy mają dostać maksymalną swobodę robienia różnych rzeczy w nowym świecie - ponoć twórcy starają się przewidzieć każdą, nawet najgłupszą rzecz, którą można by w takim układzie tam zrobić i przygotować na to grę.

CD Projekt RED już w "Wiedźminie" wprowadziło opcję romansowania, jednak wybory partnerów i partnerek były ograniczone - możliwe było stworzenie tylko heteroseksualnej pary. Jak donosi np. Unilad, w przypadku "Cyberpunka" ma być już inaczej. Ludzie będą grać postaciami, które sami sobie wymyślą, co oznacza, że będą decydować także o ich orientacji seksualnej. CDPR już wcześniej potwierdziło, że w "CP 2077" pojawi się dużo szersza gama możliwości konstruowania własnego bohatera, a z tym ma się też łączyć większy wybór romantycznych opcji.

 CD Projekt RED na łamach PC Gamer potwierdziło, że samo "romansowanie jest bardzo obecne w 'Cyberpunku'". Co więcej, gracze ponoć będą mogli wybierać, czy chcą tworzyć długotrwale związki czy jednak zostaną przy opcji przygody na jedną noc, a pełna gama tych możliwości będzie niezależna od płci postaci.

Użytkownicy już dopytują CD Projekt RED, czy w takim razie będą mogli uprawiać seks z postacią Keanu Reevesa. Odpowiedź pozostaje bardzo wymijająca - studio nie chce "spoilować" wydarzeń. Ale przypuszczamy, że jeśli nie będzie takiej możliwości, wiele osób będzie bardzo zawiedzionych.

>>Poszły plotki, że "Doskozza" Stachursky'ego pojawi się w "Cyberpunk 2077". Spytaliśmy CD Projekt RED, czy to prawda<<

"Cyberpunk 2077" i Keanu Reeves 

"Cyberpunk 2077" to fabularna gra akcji z otwartym światem tworzona przez polskie studio CD Projekt RED. Jest komputerową adaptacja gry fabularnej "Cyberpunk 2020". Jej akcja została osadzona 57 lat później niż w pierwowzorze, w dystopijnym Night City w Kalifornii. Jednym z głównych bohaterów jest V - początkujący najemnik, który musi przetrwać w dzikim mieście. By to osiągnąć, musi walczyć - jego celem jest zdobycie nowoczesnego implantu, dzięki któremu stanie się nieśmiertelny. Keanu Reeves z kolei został twarzą i głosem Johnny'ego Silverhanda. Aktor o swojej postaci powiedział:

- Nie mogę zdradzić za dużo, ale to buntownik i naprawdę fajna postać. Ma pewne doświadczenia korporacyjne i paramilitarne, został ranny i teraz ma bioniczną rękę. Założył zespół Samurai i jest jego wokalistą, a także przywódcą tych, którzy buntują się przeciw korporacjom.

Więcej o: