Najpierw była wampirem, teraz jest aniołkiem. Tak Kristen Stewart wygląda w zwiastunie nowych "Aniołków Charliego"

Kultowe "Aniołki Charliego" wracają do kin w tym roku z zupełnie nową obsadą. Jesienią zobaczymy już trzecie wcielenie najsłynniejszych agentek do zadań specjalnych i niemal niemożliwych. Wśród nich znalazła się znana ze "Zmierzchu" Kristen Stewart.

Kristen Stewart większości z nas może się kojarzyć z efemeryczną Bellą ze "Zmierzchu". Niemniej aktorka tym razem zagrała w nowym filmie akcji, gdzie bodaj po raz pierwszy w swojej karierze wcieliła się w tajną agentkę. Przy czym to nie pierwszy raz, kiedy gra wojowniczą niewiastę - wcześniej wcieliła się w królewnę Śnieżkę, która bardziej przypominała Joannę D'Arc niż bajkową księżniczkę. Teraz Kristen będzie dużo strzelać i bić różnych mężczyzn.

Kristen Stewart  w zwiastunie nowych "Aniołków Charliego"

Nie przełużając, tak wygląda ten zwiastun:

Zobacz wideo

Kristen Stewart w nowej wersji "Aniołków Charliego" przypadła bohaterka o imieniu Sabina. Z kolei Ella Balinska gra Jane, a Naomi Scott to nowa Elena. W filmie pojawił się także Patric Stewart, który wcieli się w ich opiekuna Bosleya - tych ma być w filmie wielu. 

Nowe "Anołki Charliego" mają być nie tylko filmem akcji, ale też komedią. Reżyserią zajęła się aktorka Elizabeth Banks ("Power Rangers","Pitch Perfect 2"), która także zagra kobiecą wersję postaci Patricka Stewarta.

Film powstał na bazie kultowego serialu, który ukazał się na przełomie lat 70. i 80. Pomysłodawcami historii byli Ivan Goff i Ben Roberts, to oni wymyślili wszystkie przygody absolwentek akademii policyjnej, które razem pracują w prywatnej agencji detektywistycznej. W 2000 roku powstała pierwsza kinowa wersja ich przygód - wtedy główne role zagrały Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu

Więcej o: